Інтерфакс-Україна
08:26 17.12.2013

В Адміністрації президента з'явилася ще одна посада заступника голови. Її посів екс-губернатор Сумської області Чмирь - укази

1 хв читати
В Адміністрації президента з'явилася ще одна посада заступника голови. Її посів екс-губернатор Сумської області Чмирь - укази

В Адміністрації президента України створено ще одну посаду заступника голови Адміністрації президента.

"На цю посаду призначено Юрія Чмиря, який раніше успішно очолював Сумську облдержадміністрацію", - повідомляє прес-служба глави держави в понеділок.

Відповідний указ №688/2013 оприлюднено на сайті президента.

Ю.Чмирь курируватиме два управління - гуманітарного розвитку та з питань комунікацій.

"Дії влади мають бути зрозумілими для простих громадян. Люди мають знати, що влада робить і навіщо, й чого очікувати в майбутньому. Президент України ставить перед нами завдання роз'яснювати громадянам кожен наш крок, бути відкритими для людей. Ми маємо організувати ефективну системну роботу", - зазначив Ю.Чмирь.

Глава держави також доручив Ю.Чмирю налагодити тісніший зв'язок із представниками неурядових громадських організацій і особливу увагу приділити гуманітарній складовій.

Іншим указом Ю.Чмиря звільнено з посади голови Сумської ОДА.

Ю.Чмирь - голова обласної організації Партії регіонів, головою Сумської ОДА став 6 квітня 2010 року. До цього був народним депутатом.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Слуга народу" підтримала кандидатуру Бережної на посаду віце-премʼєра з гуманітарної політики - міністра культури

Діяльність "Євросолідарності" та "Голосу" в Раді частіше оцінюють позитивно, ніж негативно, – соцопитування КМІС

Зеленський обговорив із міністром фінансів Данії продовження оборонної співпраці

Різні версії документів про санкції проти Порошенка опубліковані на сайтах президента та РНБО, що свідчить про фальсифікацію - адвокат

Міністр промисловості Данії анонсував меморандум для залучення українських підприємств ОПК до виробництва в його країні

"Слуга народу" планує провести Раду коаліції з прем'єром 6 жовтня

Нардеп Сірко: Після перемоги партії Бабіша Україна втратила підтримку Чехії в протистоянні з РФ

Нардеп Мережко: Попри перемогу популістів на парламентських виборах у Чехії, підтримка України збережеться

Планується зустріч Зеленського з фракцією "Слуга народу" - джерело

РФ навмисне відключила е/е на ЗАЕС для реалізації планів під’єднання до своєї енергосистеми – Сибіга

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА