Інтерфакс-Україна
11:20 17.12.2013

"УДАР" запропонував законом передати внутрішні війська у відання Міноборони

1 хв читати
"УДАР" запропонував законом передати внутрішні війська у відання Міноборони

У Верховній Раді зареєстровано законопроект про внесення змін до закону України "Про міліцію" щодо передання внутрішніх військ МВС Міністерству оборони України.

Автором законопроекту є заступник голови фракції "УДАР" Віктор Пинзеник.

У пояснювальній записці до законопроекту йдеться, що згідно з чинним законодавством внутрішні війська є одним із підрозділів МВС України. На думку автора законопроекту, таке підпорядкування суперечить логіці, оскільки війська мають інше призначення, а тому не можуть бути в структурі МВС. Цей законопроект пропонує внести зміни до закону "Про міліцію" щодо передачі військових формувань зі структури МВС до структури Міноборони України.

Метою законопроекту є вдосконалення чинного законодавства, зокрема в частині функціонування військових формувань в Україні. З цією метою законопроект пропонує внести відповідні зміни до ст. 7 закону "Про міліцію". Прикінцеві положення законопроекту передбачають, відповідно, збільшення граничної чисельності збройних сил України.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Планується зустріч Зеленського з фракцією "Слуга народу" - джерело

РФ навмисне відключила е/е на ЗАЕС для реалізації планів під’єднання до своєї енергосистеми – Сибіга

Кабмін перенаправив 143,1 млн грн на організаційне і інформаційно-аналітичне забезпечення діяльності Ради

Голова євроінтеграційного комітету пропонує об’єднати два законопроєкти щодо адаптації українського права до норм ЄС

Військові та їх родини з Києва отримають від 1,2 до 2,5 тис грн до Дня захисників - розпорядження

"Євросолідарність" ініціює переспрямування 200 млрд грн на потреби ЗСУ в проєкті держбюджету-2026, повідомив Порошенко

Україні слід припинити гратися з проросійськими силами — нардеп Сірко про уроки виборів у Молдові

Україна завершила процес скринінгу законодавства – єврокомісарка

Зеленський порушував питання передачі Україні Tomahawk на зустрічі з Трампом, рішення ще не прийнято - Келлог

Президент Польщі пропонує криміналізувати заперечення "злочинів", скоєних українськими націоналістами

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА