Інтерфакс-Україна
10:15 18.12.2013

З такими документами Україна перестає бути конкурентоспроможною - депутат Чумак

1 хв читати

Народний депутат від партії "УДАР" Віктор Чумак вважає, що підписані у вівторок у Москві договори між президентом України Віктором Януковичем та президентом Росії Володимир Путіним роблять українське виробництво неконкурентоспроможним.

"Із такими документами ми де-факто взагалі перестаємо бути конкурентними. Там є серйозні документи, які стосуються спільного виробництва в авіабудуванні, суднобудуванні, спільній діяльності у сфері радіаційної безпеки - це стосується атомної промисловості", - заявив В.Чумак в ефірі "5 каналу".

На думку політика, всі інші ринки для України закриваються, і залишається лише один - ринок РФ".

"Підписуючи угоду з ЄС, у нас була можливість виходити на ринки всього світу, але тепер у нас залишається лише один ринок, до того ж, дуже залежний", - резюмував В.Чумак.

Як повідомлялося, 17 грудня Росія та Україна підписали низку двосторонніх документів, зокрема, стосовно співпраці у сфері космосу, ліквідації надзвичайних ситуацій та контролю на держкордоні. Глави держав підписали також план дій із врегулювання торговельних обмежень у двосторонній торгівлі на 2013-2014 рр. Також підписано протокол між урядом РФ та КМУ про постачання товарів за виробничою кооперацією в 2014 році.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Рада ЄС тимчасово заборонила передачу іммобілізованих активів ЦБР

МЗС Туреччини: Наголошуємо на важливості припинення атак, спрямованих проти портової інфраструктури сторін

Суд долучив до матеріалів справи про санкції проти Порошенка рішення ЄСПЛ про захист прав підсанкційних осіб

Суд долучив до матеріалів справи про санкції проти Порошенка рішення ЄСПЛ про захист прав підсанкційних осіб

Україна готова буде провести вибори при рішенні питань безпеки, фінансування та реалізації виборчого права – Подоляк

Стратегія нацбезпеки США націлена на економпартнерство та процвітання для досягнення миру та майбутнього України – посол

Питання проведення виборів потребує серйозного обговорення за участі всіх гілок влади – перший віцеспікер Ради Корнієнко

Розмови про вибори можливі лише після припинення вогню, заявляють в партії "Удар"

Україна підготує відповіді щодо політичних та юридичних викликів виборів під час воєнного стану

Поспіх із виборами може поставити під сумнів їх легітимність - нардеп

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА