Інтерфакс-Україна
13:58 18.12.2013

Візит Януковича до Росії - це аванс його успіху на президентських виборах, вважають соціологи

1 хв читати
Візит Януковича до Росії - це аванс його успіху на президентських виборах, вважають соціологи

Візит президента України Віктора Януковича до Росії був успішним із погляду майбутніх президентських виборів в Україні, вважає соціолог та керівник компанії Research & Branding Group Євген Копатько.

"Безумовно, це був успіх, яким треба розпорядитися. Швидше скажу, це - аванс, який має привести до успіху, це той аванс, яким зобов'язаний президент Янукович", - сказав Є.Копатько в середу під час відеомосту Київ-Москва на тему "Росія та Україна: підсумки зустрічі президентів у Москві".

Водночас керівник Інституту соціально-політичного проектування Андрій Міселюк, виступаючи під час телемосту, висловив упевненість, що команда В.Януковича не проводитиме наступного року серйозних структурних реформ економіки.

"У передвиборний рік вона (команда нинішнього президента - ІФ) буде заклопотана тим, щоб роздавати якісь бонуси та преференції своєму соціально лояльному електорату замість того, щоб займатися болючими та непопулярними реформами. Просто треба констатувати, що наступного року ніяких реформ не буде і внутрішніх джерел, щоб повертати величезні борги (за наданим у Росії кредитом - ІФ), не буде", - сказав А.Міселюк.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Порошенко привіз дрони на фронт для Тетяни Чорновол, яка може стати нардепом, та для інших бригад на півдні

Атаки РФ на американське підприємство в Україні та Польщу залишились без належної відповіді – Келлог

Порошенко обговорив з Сікорським власні розробки в сфері ОПК

Сікорський поки не бачить підстав для розриву дипвідносин з РФ

МЗС Чехії викликає російського посла для пояснень

Петиція за присвоєння Парубію звання Героя України набрала 25 тисяч голосів

Порошенко обговорив з головою комітету Європарламенту підтримку українського ОПК та використання російських активів

Відносна більшість українців за демократію, але під час війни тяжіють до наявності сильного лідера, – соцопитування КМІС

Європарламент схвалив резолюцію щодо звітів Єврокомісії за 2023-24 роки про прогрес України в реформах – Порошенко

Депутат Європарламенту Ґалер закликав розчистити шлях України до членства в ЄС, а Україну припинити санкції проти опозиції

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА