Інтерфакс-Україна
10:38 19.12.2013

Газовий контракт з урядом Тимошенко був економічно обґрунтований - Путін

1 хв читати
Газовий контракт з урядом Тимошенко був економічно обґрунтований - Путін

Президент РФ Володимир Путін заявив, що газовий контракт з Україною, підписаний з урядом Юлії Тимошенко, економічно обґрунтований, і формула ціни була такою самою, як і для всіх споживачів у Європі.

"Ми також активно працювали з колишнім урядом України, який очолювала Тимошенко. Працювали дуже напружено за всіма напрямами. До речі, саме її уряд підписав тоді газовий контракт. І я вважав і вважаю, що цей контракт абсолютно економічно обґрунтований", - заявив В.Путін на великій прес-конференції в четвер.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Порошенко привіз дрони на фронт для Тетяни Чорновол, яка може стати нардепом, та для інших бригад на півдні

Атаки РФ на американське підприємство в Україні та Польщу залишились без належної відповіді – Келлог

Порошенко обговорив з Сікорським власні розробки в сфері ОПК

Сікорський поки не бачить підстав для розриву дипвідносин з РФ

МЗС Чехії викликає російського посла для пояснень

Петиція за присвоєння Парубію звання Героя України набрала 25 тисяч голосів

Порошенко обговорив з головою комітету Європарламенту підтримку українського ОПК та використання російських активів

Відносна більшість українців за демократію, але під час війни тяжіють до наявності сильного лідера, – соцопитування КМІС

Європарламент схвалив резолюцію щодо звітів Єврокомісії за 2023-24 роки про прогрес України в реформах – Порошенко

Депутат Європарламенту Ґалер закликав розчистити шлях України до членства в ЄС, а Україну припинити санкції проти опозиції

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА