Інтерфакс-Україна
14:56 24.12.2013

Депутат Олійник: Єдиний законопроект, який Верховна Рада має ухвалити невідкладно - це держбюджет-2014

1 хв читати

Народний депутат фракції Партії регіонів Володимир Олійник вважає що єдиний документ, що вимагає невідкладного розгляду в парламенті, це державний бюджет на 2014 рік, але зазначає, що Верховна Рада ухвалила постанову про розгляд його в січні.

"Я поділяю його (президента Віктора Януковича - ІФ ) думку: єдиний законопроект, що має Верховна Рада ухвалити на часі - це бюджет", - сказав В.Олійник у коментарі агентству "Інтерфакс-Україна".

Водночас він наголосив: "Ми ухвалили постанову про процедуру розгляду цього питання, і до 8-го числа визначили терміни для подання змін, доповнень до другого читання" .

Народний депутат зазначив, що для проведення позачергового засідання, на якому можна було б розглянути держбюджет, необхідно зібрати 150 підписів народних депутатів, також передбачено кілька днів для скликання депутатів. "150 підписів потрібно зібрати, і 2 або 3 дні є процедура скликання. Ось тут є вже проблема", - пояснив він.

Відповідаючи на запитання, чи не починала фракція Партії регіонів збір підписів за проведення позачергового засідання парламенту, В.Олійник сказав: "Я не знаю рішення керівництва фракції, але у мене підпис ніхто не просив".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський на нараді з прем'єром обговорив майбутню конфігурацію виконавчої влади

ЄС до серпня не запроваджуватиме мит проти США - фон дер Ляєн

ЄС скликає екстрену зустріч у відповідь на тарифний удар Трампа, лідери вимагають жорстких заходів

Кличко заявив про наростання тоталітарних тенденцій в Україні

Конференція URC2025 в Римі продемонструвала високий рівень підтримки України - Зеленський

Партія "ГОЛОС" заявляє про "політичну розправу" над Шабуніним

Рубіо про зустріч Трампа та Сі: "Я думаю, що шанси високі"

Трамп про черговий удар по Україні: Я знаю. Ви побачите, що відбуватиметься далі

Україна цінує діалог з Мінкультури Польщі для деполітизації питання вшанування пам’яті жертв Волинської трагедії - Точицький

МЗС України не відомо про "новий підхід" РФ до врегулювання війни в Україні, про який повідомив Рубіо після зустрічі з Лавровим

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА