Азаров: Взаємовідносини України та ЄС залежать від позиції Євросоюзу, зокрема і з питання тристоронніх переговорів за участю РФ

Майбутнє взаємовідносин України та Європейського Союзу залежить від позиції Європи, зокрема і щодо участі Росії в тристоронніх переговорах, заявляє прем'єр-міністр України Микола Азаров.
"Усе це залежить від позиції Європейської Комісії, Європейського Союзу", - сказав він у програмі "Іспит для влади" в ефірі Першого національного телеканалу в п'ятницю, відповідаючи на запитання про перспективи підписання угоди про асоціацію з ЄС і формат майбутніх відносин.
М.Азаров нагадав, що Україна запропонувала ЄС провести тристоронні переговори за участю Росії. "Росія дала на це згоду, тепер справа за Європейською Комісією", - додав він.
Він також заявив, що Україна підпише угоду про асоціацію з ЄС, якщо їй запропонують механізми компенсації можливих втрат.