Азаров: Україна отримала "надійні важелі" для стабілізації фінансово-економічної ситуації та створення ЗВТ з ЄС

Голова Партії регіонів, прем'єр-міністр України Микола Азаров привітав однопартійців і співгромадян із Новим 2014 роком, висловивши сподівання на позитивні зміни в житті країни.
"Україна продовжує розбудовувати добросусідські взаємовигідні відносини і з країнами СНД, і з Євросоюзом, обстоюючи свої національні інтереси. Історичні домовленості щодо зниження ціни на російський газ та відновлення у повному обсязі торгово-економічних відносин та промислової кооперації з Російською Федерацією відкривають нові можливості для розвитку економіки нашої держави, дозволяють впевнено планувати подальший розвиток країни та підвищення соціальних стандартів", - ідеться у вітанні М.Азарова, розміщеному на сайті Партії регіонів в понеділок.
Він наголосив, що для України незмінним залишається курс на євроінтеграцію. "Ми отримали надійні важелі для того, щоб стабілізувати фінансово-економічну ситуацію в державі, продовжити модернізацію нашої економіки і, зрештою, на сильних позиціях створити зону вільної торгівлі з Євросоюзом, водночас маючи зону вільної торгівлі з СНД", - зазначив М.Азаров.
Він висловив упевненість у тому, що 2014-й стане "роком продовження позитивних змін у житті країни та кожного її жителя", і побажав усім українцям веселих і радісних свят.