Інтерфакс-Україна
17:26 16.01.2014

Забзалюк вважає, що Яценюк руйнує "Батьківщину" та не бореться за звільнення Тимошенко

2 хв читати

Обраний за списком партії "Батьківщина" народний депутат Роман Забзалюк критикує лідера фракції "Батьківщина" Арсенія Яценюка за самовільне керівництво політичною силою, ігнорування думки ветеранів партії та недостатньо активну боротьбу за долю екс-прем'єра України Юлії Тимошенко.

"На моє переконання, під виглядом начебто об'єднання фактично відбувається рейдерське захоплення ключових посад у партії "Батьківщина" з боку безпосередньо Яценюка", - сказав він на прес-конференції в агентстві "Інтерфакс-Україна" в четвер.

На його думку, такі процеси відбуваються тому, що А.Яценюк хоче зареєструватися кандидатом у президенти та балотуватися на президентських виборах 2015 року. "Хоча це суперечить рішенню з'їзду партії, і тому багатьох членів партії, яких сьогодні незаконно виключено з її лав, знято з ключових посад. Це відбувається в Луганській, Миколаївській, Полтавській, Хмельницькій, Запорізькій та інших областях", - наголосив Р.Забзалюк.

Депутат вважає, що А.Яценюк "ще не дозрів до статусу політика всеукраїнського масштабу, не повинен дивитися на людей як на олов'яних солдатиків і повинен уміти слухати критику".

Р.Забзалюк також зазначив, що існує достатньо фактів, які викликають занепокоєння щодо щирості боротьби нинішнього керівництва партії за долю Ю.Тимошенко. Він обурений тим, що керівництво фракції "Батьківщина" забуло про постанову щодо питання можливості лікування Ю.Тимошенко за кордоном, яке, на його думку, необхідно постійно порушувати.

Він згоден з думкою виключеного з фракції "Батьківщина" народного депутата Анатолія Гриценка про "спад Майдану" і пропонує ініціювати референдум про дострокові президентські та парламентські вибори, підписання угоди про асоціацію з ЄС, звільнення Ю.Тимошенко та розгляд питання про форму правління в українській державі.

Фракція "Батьківщина" на засіданні в четвер ухвалила рішення про виключення депутата Р.Забзалюка зі складу цієї фракції.

4 грудня 2013 року голова Верховної Ради Володимир Рибак повідомив про заяву Р.Забзалюка щодо складання депутатських повноважень на знак незгоди з політичною ситуацією, що склалася в країні.

ОСТАННЄ

Україна ввела санкції проти 5-х осіб за підривні інформкампанії, серед них Королевська, Балашов, Латиніна – указ

Порошенко назвав військову економіку головним пріоритетом уряду

Україна має унікальний досвід в протидії кібератакам Росії і зміцнюватиме колективну стійкість партнерів

Євроінтеграційні реформи мають посідати провідне місце в порядку денному нового уряду - голова комітету Ради

Порошенко розцінив заяви Свириденко та Проніна щодо підстав запровадження санкцій проти нього як свідчення їх фальсифікацій

Порошенко вважає неконституційним голосування за прем’єра в Раді через відсутність коаліції

В уряді Свириденко буде два нових міністри і віцепрем'єр, ще троє урядовців змінять міністерства

Свириденко про Шмигаля: У нього можна було вчитися не лише як у керівника, а й як у людини

Відставка уряду суперечить закону "Про правовий режим воєнного стану" і підважує легітимність наступного складу Кабміну - Порошенко

Порошенко розкритикував зміни в держбюджет перед заміною уряду і передачу 8 млрд грн з бюджету Києва в Резервний фонд

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА