Інтерфакс-Україна
14:58 17.01.2014

Фюле глибоко занепокоєний подіями в Україні, ухвалені закони суперечать міжнародним зобов'язанням Києва - Стано

1 хв читати
Фюле глибоко занепокоєний подіями в Україні, ухвалені закони суперечать міжнародним зобов'язанням Києва - Стано

Європейський комісар з питань розширення та європейської політики сусідства Штефан Фюле глибоко занепокоєний подіями в Україні та вважає, що ухвалені в четвер Верховною Радою закони суперечать міжнародним зобов'язанням Києва та європейським прагненням українського народу.

Таку позицію єврокомісара в п'ятницю у Брюсселі оприлюднив його представник Пітер Стано. "Комісар серйозно занепокоєний тим, що сталося вчора в парламенті з ухваленням законодавства, яке не відповідає демократичним принципам, обмежує фундаментальні права і свободи українських громадян. З точки зору Фюле, це суперечить українським європейським прагненням і зобов'язанням, які містяться в угоді про асоціацію", - сказав він.

При цьому представник єврокомісара нагадав, що ці зобов'язання українська влада взяла на себе, парафувавши цей документ. "Ми глибоко занепокоєні змінами, які суперечать міжнародним зобов'язанням, демократичним засадам і українським демократичним і європейським прагненням", - іще раз наголосив П.Стано.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Навроцький: я маю відчуття, що Зеленський почав сприймати Польщу як щось само собою зрозуміле

Ердоган застеріг РФ і Україну від атак у Чорному морі

Обмеження гарантій безпеки для України в часі ще не обговорювалося – Зеленський

Зеленський провів спільну зустріч із премʼєром Нідерландів, президенткою Молдови та Генсеком Ради Європи

Поки що нічого не вказує на готовність Путіна зробити крок до миру, важливо продовжувати військову підтримку України - прем'єр Нідерландів

Українська делегація поїде в США після американсько-російських контактів на вихідних чи трохи пізніше – Зеленський

Порошенко в Раді закликав змінити Держбюджет-2026 та відправити уряд у відставку

Раді пропонують ухвалити новий закон "Про політичні партії"

Чинне законодавство не дає відповіді на питання, де вибори можливі у разі припинення вогню чи завершення воєнного стану, - Айвазовська

Довіра до США і НАТО суттєво впала в Україні, до ЄС і Зеленського не змінюється, лише 9% громадян за вибори під час війни

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА