Інтерфакс-Україна
18:36 17.01.2014

Азаров: Про вступ України до ЄС чи МС наразі не йдеться

1 хв читати

На сьогодні немає жодного документа, який передбачав би вступ України до Митного союзу чи Європейського Союзу, зазначає прем'єр-міністр України Микола Азаров.

"Зверну вашу увагу на те, що ні про вступ до Європейського Союзу, ні про вступ до Митного союзу в жодних документах не йдеться, зокрема, й в угоді про асоціацію з ЄС немає ані слова про можливість вступу України до Європейського Союзу", - написав він на своїй сторінці у Facebook у п'ятницю, відповідаючи на запитання користувача про те, чи дійсно Україні так необхідно вступати в торговельне об'єднання з Європою чи Росією.

М.Азаров нагадав про головування України в СНД, зазначивши, що воно є черговим і дає можливість формувати порядок денний зустрічі глав держав та урядів.

"Ми вже зробили акценти на тому, що головну увагу Україна приділить розвитку зони вільної торгівлі у рамках Співдружності Незалежних Держав", - зазначив він.

Як повідомлялося, 15 січня уряд затвердив програму співпраці України з країнами-членами Митного союзу на період до 2020 року.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Качка: 2028 рік – реалістичний горизонт завершення переговорів про вступ з ЄС

Буданов анонсував на лютий 2026 року події, які відкриють вікно для миру в Україні

Порошенко передав військовим 15 комплексів «Ай-Петрі»: маємо разом захистити країну

Близько 30 нардепів від "Слуги народу" причетні до підготовки заяви про коаліцію та уряд нацстійкості – Кривошеєв

Арахамія: окремі народні депутати мають право на власні позиції, однак ані фракція, ані партія з подібними заявами не виходила

На форумі ветеранок Кличко оголосив про нові ініціативи для захисниць

Рада увійшла у режим консультацій - Стефанчук

Єврокомісія пропонує створити в ЄС "Військовий Шенген"

Представники "Слуги народу" закликають інші фракції до переговорів про створення коаліції національної стійкості - Потураєв

Рада конституційною більшістю звільнила міністрів енергетики та юстиції Гринчук та Галущенка

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА