Інтерфакс-Україна
12:41 20.01.2014

Кличко наполягає на особистій участі Януковича в переговорах щодо врегулювання кризи

2 хв читати
Кличко наполягає на особистій участі Януковича в переговорах щодо врегулювання кризи

Лідер партії "УДАР" Віталій Кличко вважає, що президент України Віктор Янукович має особисто брати участь у переговорах з урегулювання політичної кризи та відповідати за кожен крок домовленостей.

"Дивно проводити переговори з Андрієм Клюєвим, якого Янукович призначив головою робочої групи для вирішення політичної кризи. Бо саме Клюєв несе відповідальність за кривавий розгін Євромайдану 30 листопада та побиття студентів, за що так ніхто і не був покараний. Є сенс вести переговори лише з тими, хто приймає рішення і несе відповідальність за їх виконання. Тому з боку влади в переговорах обов’язково має брати участь президент Янукович", - наголосив В.Кличко.

Він зазначив, що президент пообіцяв розпочати переговори щодо виходу з політичної кризи.

"Дуже важливо, щоб ці переговори мали реальний результат. Бо це - єдиний спосіб вийти з протистояння без ескалації конфлікту. Якщо влада знову порушить слово, ескалація ситуації неминуча", - цитує В.Кличка прес-служба "УДАРу".

Як повідомлялося, президент України Віктор Янукович доручив секретареві Ради нацбезпеки та оборони Андрію Клюєву створити робочу групу за участю представників Кабінету Міністрів і Адміністрації президента України для розгляду питань з урегулювання політичної кризи в країні.

Лідер партії "УДАР" В.Кличко повідомив про те, що В.Янукович дав обіцянку зустрітися з лідерами опозиції в понеділок, 20 січня.

У понеділок народний депутат від фракції Партії регіонів Ганна Герман повідомила, що робоча група розпочала свою роботу. "Група вже запропонувала опозиції зустрітися в другій половині дня, і щоб опозиція визначила тих, хто представлятиме її. І готова (група - ІФ) до переговорів щодо врегулювання ситуації в країні", - сказала Г.Герман.

Відповідаючи на запитання агентства "Інтерфакс-Україна", чи братиме президент України Віктор Янукович участь у зустрічі з представниками опозиції, Г.Герман зазначила, що це буде перша зустріч, і вона відбудеться без участі глави держави.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Єврокомісар Йоргенсен: заборона на імпорт росгазу за новими контрактами буде до кінця цього року, за довгостроковими – до кінця 2027р.

Єврокомісія ухвалила законодавчу пропозицію, яка дозволить відмовитися від росгазу та нафти в ЄС до кінця 2027р

Адміністрація Трампа розпускає групу, що займалася тиском на Росію – ЗМІ

Порошенко стверджує, що автором "вугільної справи" проти нього був Портнов

Трамп заявляє, що не зв'язувався з Іраном для переговорів щодо врегулювання ситуації на Близькому Сході

Трамп заявив про відтермінування санкцій проти РФ, бо очікує від них угоди щодо припинення війни - ЗМІ

Трамп звинуватив Макрона у неправдивій заяві про його від’їзд із саміту G7

Угорщина наклала вето на план Єврокомісії щодо відмови від нафти і газу з Росії – Сійярто

Трамп прибув до Канади на саміт G7

Нейтралітет Австрії не забороняє допомагати Україні невійськовою допомогою – президент

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА