Інтерфакс-Україна
18:24 23.01.2014

Янукович: Доки я керую Україною, нікому не вдасться її розділити

2 хв читати
Янукович: Доки я керую Україною, нікому не вдасться її розділити

Президент України Віктор Янукович закликає політиків Сходу та Заходу припинити боротьбу за нашу країну.

"Історична доля України є складною від самого початку, ще з часів Київської держави. Тому, що земля наша лежить на роздоріжжі, на межі між Заходом і Сходом. Вплив двох таких різних цивілізацій не може не позначатися на ментальності різних частин нашого єдиного, повторюю, єдиного народу. Саме через це протягом усієї своєї історії наш народ мав великі труднощі. Були колосальні втрати, були трагедії. Але при цьому завжди була воля людей до об'єднання України. Багато блискучих голів лягло за цю ідею", - йдеться в коментарі глави держави, переданому агентству "Інтерфакс-Україна" в четвер.

"Так розпорядилося провидіння, що саме в радянські часи Україна знову стала соборною, єдиною державою. І вона залишиться неділимою. Це я вам гарантую. Доки я керую Україною - нікому не вдасться її розділити", - наголосив В.Янукович.

"У чому нам можуть допомогти політики і Заходу і Сходу? Вони мають припинити між собою боротьбу за Україну. Наш народ сам впорається з тими проблемами, які ми зараз переживаємо. Ми, звичайно, вдячні за наміри. Але, будемо відверті, часом за цими добрими намірами стоїть елементарна боротьба за вплив на Україну. Наша держава незалежна. Народ - зрілий. Ми хочемо і можемо самі вирішувати долю нашої країни", - переконаний президент.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Угода з Данією щодо спільного виробництва важлива з погляду безпеки - Зеленський

Макрон та Стармер проведуть нову зустріч "коаліції охочих"

Орбан звинуватив Україну у підготовці до впливу на вибори 2026 року та діяльність її спецслужб в країні

Україні потрібна постійна оборонна та військова підтримка - заява парламентаріїв країн Європи

Зеленський мав аудієнцію у короля Данії

МЗС України запросило посла Угорщини у зв’язку із недружніми заявами угорської сторони

Путін знов заявив Трампу, що РФ не відступить від своїх цілей у війні з Україною

NAUDI підтримує ідею правового режиму "Defence City"

Зупинка поставок зброї зі США Україні свідчить про неузгодженість дій всередині американського політикуму – Климпуш-Цинцадзе

Зеленський і президент Єгипту доручать розпочати підготовку угоди про преференційну торгівлю

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА