Інтерфакс-Україна
20:20 23.01.2014

Ештон зустрінеться з Януковичем і лідерами української опозиції

1 хв читати

Верховний представник ЄС із закордонних справ Кетрін Ештон заявила, що надалі дуже уважно стежить за ситуацією в Києві та має намір зустрітися з президентом України Віктором Януковичем і лідерами опозиції.

"Я переконана, що у світлі жорсткої ескалації подій Європейський Союз має помножити свої зусилля на підтримку політичного вирішення нинішньої кризи", - йдеться в заяві глави європейської дипломатії Кетрін Ештон, поширеній увечері у Брюсселі в четвер.

За її словами, до цього залучені всі дипломатичні засоби.

К.Ештон повідомила, що в п'ятницю член Європейської Комісії Штефан Фюле відвідає Київ від її імені та від імені голови ЄК Жозе Мануеля Баррозу.

"Я рада, що делегація Європейського парламенту поїде в Україну на початку наступного тижня. Я буду в Києві сама наступного тижня, щоб зустрітися з президентом Януковичем, а також лідерами опозиції", - повідомила К.Ештон.

За її словами, "вкрай важливо уникнути подальшого погіршення ситуації та прокласти шлях для справжнього діалогу між владою, опозицією і громадянським суспільством".

"Тільки всеосяжний діалог відкриває життєздатний шлях уперед. Двері до діалогу і політичного рішення мають залишатися відчиненими", - вважає глава дипломатії ЄС.

ОСТАННЄ

Більшість українців підтримують Ізраїль в конфлікті з Іраном – КМІС

Політики та експерти відзначають нереальність вимог РФ на тлі розмов про можливу зустріч Трампа з Путіним

Група нардепів зі "Слуги народу" внесла в Раду законопроєкт про звільнення міністрів за інтерпеляцією

Пропозиція Віткоффа Путіну включає перемир’я замість миру і де-факто визнання окупованих територій російськими – ЗМІ

Заступниця голови фракції "Голос": РФ намагатиметься тягнути час

Голова комітету Ради з інтеграції України до ЄС: Після закінчення ультиматуму Трампа серйозного тиску на РФ не буде

Голова комітету Ради з питань зовнішньої політики: Поки немає ознак того, що Путін відмовився від своїх ультиматумів

Суд визнав незаконним рішення Київради щодо обмеження створення заповідних зон

КМІС: 76% українців категорично відкидають план РФ для встановлення миру, 54% - готові прийняти спільний план Європи і України

США можуть прийняти рішення щодо антиросійських санкцій вже сьогодні – Рубіо

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА