Інтерфакс-Україна
12:22 27.01.2014

Захоплення мітингувальниками Мін’юсту може негативно вплинути на антикризові переговори - глава МЗС

1 хв читати
Захоплення мітингувальниками Мін’юсту може негативно вплинути на антикризові переговори - глава МЗС

Міністр закордонних справ України Леонід Кожара поінформував глав зовнішньополітичних відомств Німеччини, Швеції та Польщі про захоплення будівлі Міністерства юстиції учасниками акцій протесту в Києві та заявив, що це може ускладнити ситуацію в країні.

Як повідомляє департамент інформаційної політики МЗС України, про це Л.Кожара говорив під час телефонних переговорів із федеральним міністром закордонних справ Німеччини Франком-Вальтером Штайнмаєром, міністром закордонних справ Королівства Швеція Карлом Більдтом та міністром закордонних справ Республіки Польща Радославом Сікорським у понеділок.

"Під час телефонних розмов Леонід Кожара поінформував свої колег про останній розвиток подій в Україні, зокрема про захоплення радикально налаштованими силами будівлі Міністерства юстиції України, що може негативно позначитися на подальшому проведенні антикризових переговорів, а також спричинити ускладнення загальної внутрішньополітичної ситуації в країні", - йдеться в повідомленні МЗС.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Реальність в тому, що Росія не має наміру припиняти цю війну найближчим часом – Каллас

Інформації про зустріч Трампа та Путіна недостатньо для висновків - заступник голови фракції "Батьківщина"

Порошенко: мирна угода можлива лише після безумовного припинення вогню, поступки має робити Путін

США з лідера вільного світу перетворюються на країну, яка готова вести на рівних розмову з воєнними злочинцями, - Климпуш-Цинцадзе

Після перемовин Трампа та Путіна Україні будуть навʼязувати капітуляцію - заступниця голови фракції "Голос"

Путін переграв Трампа на переговорах - голова комітету Ради із зовнішньої політики

Болтон: Трамп не програв, але Путін явно переміг

Більшість американців не вірять у здатність Трампа приймати мудрі рішення щодо війни в Україні

Порошенко назвав обмін територіями путінським сценарієм та має обережний оптимізм щодо зустрічі на Алясці

Латвія підтримує неможливість розділення України та Молдови у процесі вступу до ЄС

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА