Інтерфакс-Україна
20:39 28.01.2014

Луценко вважає можливим голосування за повернення до Конституції 2004 року на сесії ВР 29 січня

2 хв читати

Парламентській опозиції слід поставити в середу, 29 січня, на голосування питання щодо повернення до Конституції 2004 року, вважає лідер громадянської ініціативи "Третя Українська Республіка", екс-глава МВС Юрій Луценко.

"Я вважаю за потрібне передати від вас опозиції - ніяких комісій, які про щось говоритимуть із регіоналами. Буквально на завтрашньому засіданні необхідно 300 голосами проголосувати за повернення до демократичної Конституції 2004 року", - заявив Ю.Луценко з трибуни на майдані Незалежності.

На його переконання, таке рішення буде вигідним "нам, бізнесу та всій країні". "Ми не хочемо, щоб усе залежало від того, з якої ноги встане диктатор вранці, в яке вухо і хто шепнув йому свої бажання збагатитися або прибрати конкурента. Демократичну Конституцію 2004 року має бути повернено в життя країни як запоруку безпеки та демократії України", - переконаний політик.

Ю.Луценко також наголосив, що Верховна Рада має 29 січня ухвалити закон про амністію учасників протестних акцій. "Завтра ми маємо отримати закон про амністію та свободу для всіх наших соратників - інакше Майдан перестане стояти", - сказав він.

Раніше у вівторок, коли ще не було відомо про продовження роботи Верховної Ради в середу, Ю.Луценко висловив думку, що депутати опозиції мають добитися повернення Конституції 2004 року шляхом голосування на наступній сесії 300 голосами, а також проголосувати за новий технічний уряд та об'єктивну ЦВК, ухвалити рішення про дострокові вибори президента.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Євросолідарність" вимагає від уряду призначити головою БЕБ переможця конкурсу Цивінського - Геращенко

Сенатори Шахін та Грем видали заяву із закликом до України продовжувати боротьбу з корупцією

УЗАГАЛЬНЕННЯ: Закон щодо НАБУ/САП набув чинності, західні політики заявляють про загрози для євроінтеграції; географія протестів шириться; Зеленський анонсує новий законопроєкт з нормами для незалежності антикорупційних інституцій

Качка обговорив з експертним середовищем ситуацію довкола НАБУ та САП і пошук оптимальних рішень для євроінтеграції України

Порошенко стверджує, що отримав від Держфінмоніторингу замість підстав для введення санкцій публікацію, яку розміщував у себе Портнов

Метою прийняття закону про НАБУ\САП є руйнування руху України в Європейський Союз, переконаний Порошенко

Єрмак і Ердоган обговорили необхідність зустрічі на рівні лідерів України, США та РФ

Політики та громадські діячі заявляють про загрози для євроінтеграції, який несе законопроєкт щодо НАБУ і САП

Без санкційного тиску на РФ не буде прориву переговорних позицій від Росії – Подоляк

"Євросолідарність" проти законопроєкта №12414, а голосування окремих депутатів "за" - це не позиція фракції - Геращенко

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА