Інтерфакс-Україна
10:23 31.01.2014

Яценюк і Кличко візьмуть участь у Мюнхенській конференції з питань безпеки

1 хв читати

Лідер фракції "Батьківщина" Арсеній Яценюк і лідер партії "УДАР" Віталій Кличко візьмуть участь у 50-й Мюнхенській конференції з питань політики безпеки, яка стартує у п'ятницю і триватиме три дні.

Як повідомляє прес-служба партії "Батьківщина", в рамках конференції відбудеться низка зустрічей А.Яценюка для обговорення виходу з кризи в Україні. Зокрема, заплановано зустрічі з державним секретарем США Джоном Керрі, сенатором США Джоном Маккейном, верховним представником ЄС у закордонних справах і з політики безпеки Кетрін Ештон, президентом Німеччини Йоахімом Гауком і міністром закордонних справ Німеччини Франком-Вальтером Штайнмаєром.

У рамках заходу обговорюватимуться актуальні питання світової та європейської безпеки, зокрема ситуація в Україні.

У свою чергу В.Кличко виступить на цій міжнародній конференції.

Як повідомила агентству "Інтерфакс-Україна" прес-секретар політика Оксана Зінов'єва, заплановано виступ В.Кличка на конференції в суботу. В нього також запланована низка зустрічей, зокрема з держсекретарем США Джоном Керрі.

Як повідомлялося, згідно з програмою конференції, в Мюнхені виступить міністр закордонних справ України Леонід Кожара. До участі в обговоренні запрошені також депутати Верховної Ради В.Кличко та Петро Порошенко.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА