Інтерфакс-Україна
17:36 04.02.2014

Комісія у ВР могла б підготувати до 15 квітня зміни до Конституції - Єфремов

1 хв читати
Комісія у ВР могла б підготувати до 15 квітня зміни до Конституції - Єфремов

Лідер фракції Партії регіонів Олександр Єфремов наразі не бачить перспектив у переговорах лідерів фракцій у парламенті, і вважає що парламентська комісія могла б підготувати зміни до Конституції і внести їх до Верховної Ради до 15 квітня.

"Ми говоримо: якщо ви хочете швидко це зробити, давайте створимо зараз комісію, що розгляне варіанти Конституції, у короткий термін (це можна зробити протягом максимум двох місяців) підготувати варіант Конституції, і максимум до 15 квітня внести її до сесійної зали і проголосувати", - сказав він на брифінгу у вівторок.

О.Єфремов також вважає неприпустимим ухвалювати зміни до Конституції 226 голосами постановою Верховної Ради.

"Якщо ми говоримо, спираючись на Конституцію 2004 року - так, але звідти прибрати всі норми, які, ви пам'ятаєте, потім працювали таким чином, що в державі не було влади, коли прем'єр-міністр і президент з'ясовували один з одним відносини" - пояснив лідер фракції Партії регіонів.

О.Єфремов також висловив сподівання, що компроміс під час переговорів у Верховній Раді буде знайдено.

"Я висловлюю сподівання, що, в кінцевому підсумку, ми прийдемо до якогось узгодженого варіанту. Але те, що зараз відбувається в рамках переговорного процесу, конструктивним назвати не можна", - заявив О.Єфремов.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Різні версії документів про санкції проти Порошенка опубліковані на сайтах президента та РНБО, що свідчить по фальсифікацію - адвокат

Міністр промисловості Данії анонсував меморандум для залучення українських підприємств ОПК до виробництва в його країні

"Слуга народу" планує провести Раду коаліції з прем'єром 6 жовтня

Нардеп Сірко: Після перемоги партії Бабіша Україна втратила підтримку Чехії в протистоянні з РФ

Нардеп Мережко: Попри перемогу популістів на парламентських виборах у Чехії, підтримка України збережеться

Планується зустріч Зеленського з фракцією "Слуга народу" - джерело

РФ навмисне відключила е/е на ЗАЕС для реалізації планів під’єднання до своєї енергосистеми – Сибіга

Кабмін перенаправив 143,1 млн грн на організаційне і інформаційно-аналітичне забезпечення діяльності Ради

Голова євроінтеграційного комітету пропонує об’єднати два законопроєкти щодо адаптації українського права до норм ЄС

Військові та їх родини з Києва отримають від 1,2 до 2,5 тис грн до Дня захисників - розпорядження

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА