Інтерфакс-Україна
15:15 12.02.2014

Представники фракцій зберуться у спікера ВР 14 лютого - Чечетов

2 хв читати

Представники парламентських фракцій ухвалили рішення не скликати позачергове засідання Верховної Ради України, заявляє народний депутат фракції Партії регіонів Михайло Чечетов.

"Абсолютна більшість: комуністи (фракція КПУ - ІФ), ми (фракція Партії регіонів - ІФ), незалежні та "Батьківщина" не підтримали проведення цієї сесії у зв'язку з тим, що жоден закон не готовий", - повідомив парламентарій агентству "Інтерфакс-Україна" у вівторок після наради в голови Верховної Ради Володимира Рибака, на якій він представляв фракцію Партію регіонів.

При цьому він пояснив: "Навіть якщо відігравати Конституцію 2004 року, то це одним голосуванням нічого не дасть - це конституційна процедура на дві сесії; Кабміну теж немає". "Тому ухвалили рішення не проводити засідання", - сказав депутат.

М.Чечетов зазначив, що робоча група з представників фракцій поки що не напрацювала документа щодо зміни Конституції, президент наразі не вніс кандидатуру прем'єр-міністра до парламенту, при цьому не минув 60-денний термін виконання обов'язків попереднього Кабміну.

Парламентарій також повідомив, що у п'ятницю, 14 лютого, представники парламентських фракцій зберуться у спікера В.Рибака, щоб обговорити порядок денний на вівторок, коли розпочнеться пленарний тиждень парламенту 4-ї сесії

Як повідомлялося, 28 січня прем'єр-міністр України Микола Азаров подав у відставку. Згідно з Конституцією, відставка прем'єра передбачає відставку всього складу Кабміну. Члени уряду продовжують виконувати свої повноваження до початку роботи новосформованого Кабміну, але не більше ніж 60 днів.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Нардепи "Євросолідарності" ініціюють постанову Верховної Ради щодо захисту енергетики

Макрон висловив жаль з приводу того, що США "відмовляються від міжнародних правил"

Підгрупи робочої групи до кінця січня підготують пропозиції щодо виборів в особливий період та повоєнний час

Законодавство забороняє одночасне проведення виборів та референдуму - Ключковський

Тимошенко закликала дати "політичну відсіч" дискусіям про вибори під час війни

Фракція "Слуга народу" у понеділок розгляне кадрові питання, заслухає кандидатів на посади міністрів - Палійчук

Порошенко закликав дати правову оцінку діяльності підпільних "шкіл руского міра"

Більшість українців вважають, що Європа серйозно допомагає Україні, і не довіряють США – опитування

Глави МЗС України та Чехії домовилися "перегорнути сторінку нещодавніх обмінів заявами" та посилити політичний діалог на рівні міністерств

Фон дер Ляєн про мету засідання Коаліції охочих у Парижі: надати Україні надійні гарантії безпеки

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА