Інтерфакс-Україна
09:08 22.02.2014

Введення санкцій щодо винних за насильство залежить від ситуації в Україні та інформації від міністрів закордонних справ Польщі та Німеччини - Ештон

1 хв читати

Верховний представник ЄС із питань зовнішньої політики та політики безпеки, віце-президент Європейської комісії Кетрін Ештон знову говорить про те, що питання введення санкцій залежить від розвитку ситуації в Україні і від інформації, яку нададуть міністри закордонних справ Польщі та Німеччини.

У п'ятницю, перебуваючи в Лондоні і відповідаючи на запитання про санкції щодо винних за насильство в Україні, К.Ештон нагадала, що робота з імплементації висновків Ради ЄС, на якій було ухвалено відповідне рішення, розпочалася вранці в п'ятницю.

"Ми також перебуваємо в контакті з міністрами закордонних справ Польщі та Німеччини, які досі перебувають в Україні, і ми будемо ухвалювати рішення в світлі їх інформації. Важливо це правильно синхронізувати", - пояснила вона логіку дій ЄС.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ЄК наразі не готова оголосити терміни ухвалення 18-го пакету санкцій проти РФ

Рух "ЧЕСНО": 62% мерів українських міст є гривневими мільйонерами, родини трьох мерів - доларовими мільйонерами

В ЄК сподіваються в короткі терміни оновлення угоди про зону вільної торгівлі з Україною для подальшої економічної підтримки

Зло, розпочате Росією без причини у 2014 році та 2022 році, триває вже 1198 днів – Маркарова

На міжнародному форумі обговорили майбутню стратегію реформування правосуддя України

Словацькі парламентарі висловилися проти антиросійських санкцій, Чехія зберігає курс на посилення тиску на РФ

Попри "політичну кризу", уряд Нідерландів продовжуватиме підтримувати Україну - міністр оборони

Нідерланди нададуть Україні новий пакет допомоги на EUR400 млн у сфері морської безпеки

Тзв "меморандум" РФ свідчить, що Москва не планує закінчувати війну – нардеп Фріз

Зеленський на "Рамштайн" закликав партнерів прискорити процес координації Коаліції охочих

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА