Інтерфакс-Україна
18:02 03.03.2014

Глава МЗС дозволив послам України за кордоном самим вирішити питання перебування на посаді

1 хв читати

В. о. міністра закордонних справ України Андрій Дещиця дав можливість послам України за кордоном самим визначитися, чи варто залишатися працювати на своїх посадах.

"Я хочу звернутися до наших послів: якщо ви вважаєте, що ваша позиція була не такою під час Майдану, ви не підтримували тих мітингів на підтримку демократичних реформ в Україні, то робіть так, як зробив посол України в Австрії Андрій Березний, - він пішов у відставку", - сказав А.Дещиця на брифінгу в Києві в понеділок.

Він також повідомив журналістам, що прийняв кадрове рішення залишити своїм заступником Андрія Олефірова.

Крім того, А.Дещиця відновив на посаді генерального консула України в Стамбулі Богдана Яременка, якого раніше звільнив попередній глава МЗС Леонід Кожара за підтримку Євромайдану.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА