Інтерфакс-Україна
10:34 04.03.2014

У "Батьківщині" сподіваються, що російську агресію щодо східних та південних кордонів України зупинено

1 хв читати

Народний депутат фракції "Батьківщина" Сергій Соболєв вважає наказ президента Росії Володимира Путіна про повернення до місць постійної дислокації військ і з'єднань, які брали участь у військових навчаннях, суттєвим чинником для припинення агресивних планів щодо Сходу та Півдня України.

"Це дуже суттєвий фактор, і те, що припиняються навчання - це фактор того, що ту агресію, яку планували щодо східних та південних кордонів України, на сьогодні, будемо сподіватися, зупинено", - сказав він журналістам у вівторок у кулуарах парламенту.

Депутат наголосив, що, незважаючи на це, основною "гарячою точкою" на карті України все одно залишається АРК, оскільки Росія, продовжуючи реалізовувати "грузинський сценарій", підтягує військові сили в автономію.

С.Соболєв розраховує, що робота парламентської групи, яку буде створено найближчим часом для переговорів з депутатами Держдуми РФ, буде результативною.

Він додав, що було ухвалено рішення про те, що до складу групи увійде по одному депутату з кожної фракції Верховної Ради.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Київ спрямував на укриття 2-го рівня 2,7 млрд грн – Кличко

Суд продовжить розгляд позову Порошенка про скасування санкцій проти нього в закритому режимі 7 листопада - адвокат

Нові правила звільнення працівників і місцевих депутатів під час війни пропонує група депутатів "Слуги народу"

Законопроєкт про Кіберсили ЗСУ суперечить чинному законодавству - нардеп

ЦВК продовжила для Чорновол строк подання документів для реєстрації народною депутаткою

Київрада має перенаправити на мобільні укриття півмільярда грн, які не використали райадміністрації - Кличко

Зеленський пояснює дії Орбана прагненням наростити рейтинг його партії блокуванням України

Рейтинг Макрона впав до рекордно низьких 14% на тлі політичної кризи в країні - опитування

Бельгія висунула вимоги щодо використання російських активів для фінансування позики Україні

Залужний: Я не визнаю жодних ідей проведення виборів під час війни

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА