Інтерфакс-Україна
10:07 06.03.2014

Турчинов скасував указ Януковича про механізми передання місцевим органам влади повноважень центральних органів

1 хв читати

Виконувач обов'язків президента, голова Верховної Ради України Олександр Турчинов підписав указ №258/2014 про визнання нечинним указу №307 "Про заходи щодо забезпечення здійснення місцевими державними адміністраціями виконавчої влади на відповідній території" від 24 травня 2013 року.

Як повідомляється на сайті в. о. глави держави, цей указ О.Турчинов підписав у четвер, і цього самого дня він набуває чинності.

Як повідомлялося, 24 травня минулого року Віктор Янукович підписав указ "Про заходи щодо забезпечення здійснення місцевими державними адміністраціями виконавчої влади на відповідній території".

Документ передбачав визначення механізму передання місцевим державним адміністраціям повноважень органів виконавчої влади вищого рівня, зокрема повноважень територіальних органів міністерств. Також місцевим органам влади було доручено забезпечити активізацію роботи підрозділів місцевих державних адміністрацій із виконання державних цільових програм.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ЄС має бути готовий разом із Вашингтоном запровадити мита проти покупців російської нафти - глава Мінфіну США

Народна депутатка з "Європейської солідарності" ініціює відкликання Мережка з посади голови комітету з питань зовнішньої політики

В КМДА стверджують: голова КМВА Ткаченко не відповідає на пропозиції щодо проблеми з перепустками на комендантську годину

Порошенко: єдиним прийнятним результатом переговорів має стати безумовне припинення вогню

"Європейська Солідарність" закликала спікера Ради негайно обговорити ситуацію на фронті на погоджувальній раді - співголова фракції

Міністр закордонних справ Чехії: На майбутніх парламентських виборах чеська нація проголосує за українську

Віртуальна зустріч коаліції охочих пройде в середу

Раді пропонують внести зміни до Виборчого кодексу щодо оскарження відкликання депутатів місцевих рад

Саміт Трампа і Путіна в п’ятницю має призвести до припинення вогню – глава МЗС Франції

Туск: нагнітання напруги у стосунках України та Польщі – це путінський сценарій

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА