Інтерфакс-Україна
17:33 18.03.2014

"УДАР": Угода про прийняття Криму та Севастополя до складу РФ - незаконний акт про приєднання окупованої території

1 хв читати

Крим був і залишається частиною України, а підписання угоди про прийняття півострова та Севастополя до складу Російської Федерації є незаконним актом про приєднання окупованих територій, заявляють у партії "УДАР".

"Росія, порушуючи всі міжнародні норми, підписала "угоду" про прийняття Криму та Севастополя до складу Російської Федерації. Цим РФ кинула виклик усій системі безпеки в Європі та світі. Цивілізований світ не визнає таких дій і вже дав свою оцінку. А Україна має в короткий термін побудувати сильну, обороноспроможну й демократичну державу. Хоч би як противилася цьому Росія", - йдеться в заяві партії, оприлюдненій у вівторок.

В "УДАРі" зазначили, що передусім треба приділити увагу й рішуче забезпечити правопорядок і спокій на сході та півдні України, який намагаються порушити ззовні.

"Україна - суверенна і незалежна держава і зможе навести лад, побудувати демократію, стати заможною країною і приєднатися до європейського співтовариства. Для цього потрібна воля до змін і перезавантаження усієї системи влади. Повинні відбутися вибори президента 25 травня і дострокові вибори парламенту. Крим повернеться в сильну і процвітаючу Україну", - зазначили в партії.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сибіга заявив про суттєвий прогрес у питанні використання заморожених російських активів

Глава МЗС Італії вважає участь в ініціативі PURL "передчасною"

Україна отримала запрошення від американської сторони відвідати США найближчим часом для продовження переговорів - Сибіга

Генсек НАТО: союзники продовжать невпинно підтримувати Україну

Кличко вручив нагороди від столиці захисникам і захисницям до Дня ЗСУ

Нардеп Тарасенко: у Держбюджеті-2026 передбачено майже 19 млрд грн на ветеранську політику

"Батьківщина" закликає створити коаліцію та уряд національної єдності - Тимошенко

Мелоні наголосила на важливості "зближення поглядів" між Європою та США для миру в Україні

"Євросолідарність" продовжить блокування трибуни на засіданні Ради – співголова фракції

Переговори між США та Україною в неділю були зосереджені на питанні нових фактичних кордонів – ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА