Інтерфакс-Україна
12:41 25.03.2014

ВР прийняла відставку в. о. міністра оборони Тенюха у зв'язку з його заявою - 228 голосів

1 хв читати
ВР прийняла відставку в. о. міністра оборони Тенюха у зв'язку з його заявою - 228 голосів

Верховна Рада України прийняла відставку Ігоря Тенюха з посади в. о. міністра оборони.

Як передає кореспондент агентства "Інтерфакс-Україна", за відповідне рішення з другої спроби проголосували 228 народних депутатів України.

Раніше, виступаючи з трибуни парламенту, І.Тенюх заявив: "Я, виконувач обов'язків міністра оборони України адмірал Тенюх, подаю у відставку".

Водночас він відкинув звинувачення на свою адресу про те, що він своєчасно не віддавав наказів військовим підрозділам у Криму.

За словами І.Тенюха, 3 березня він дав наказ військовослужбовцям, які перебувають у Криму, застосовувати зброю відповідно до статуту. Повторний наказ використовувати зброю був після вбивства в Сімферополі прапорщика ЗСУ.

І.Тенюх наголосив, що вся інформація про несвоєчасну подачу наказів, яку проти нього поширено у ЗМІ, не відповідає дійсності.

Він додав, що ніколи не тримався за посади. "Я за своє місце ніколи не тримався і не збираюся триматися", - наголосив І.Тенюх.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Українські політики та політологи відзначають як переваги, так і негативні наслідки ударів США по Ірану

Сибіга оголосив дипломатичну мобілізацію задля посилення тиску на РФ

Опозиція Угорщини заявила про повний провал "референдуму" Орбана про вступ України в ЄС

РФ не зможе реально підтримувати Іран, але буде зображати, що намагається – Зеленський

У Канаді Україна передала Бессенту список зброї, яку готова закупити у США – Зеленський

Зеленський: санкції на банківську систему РФ і на енергетику – найдієвіші

Пакистан рекомендує Трампа на здобуття Нобелівської премії миру 2026р.

Поки Путін зайнятий відправкою російських ніг для вторгнення в інші країни, він ставить росіян усередині країни на коліна економічно - Сибіга

Адвокати Порошенка заявили про фальсифікацію документів для санкцій проти нього

Латвія запроваджує заборону на купівлю нерухомості громадянами та юрособами РФ і Білорусі

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА