Інтерфакс-Україна
11:11 08.04.2014

Комуністи й більшість регіоналів залишили засідання парламенту

1 хв читати

Депутати фракції Компартії та більшість депутатів фракції Партії регіонів залишили ранкове засідання парламенту у вівторок.

Як передає кореспондент агентства "Інтерфакс-Україна", таке рішення депутати прийняли після сутички під час виступу лідера КПУ Петра Симоненка.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Рейтинг Макрона впав до рекордно низьких 14% на тлі політичної кризи в країні - опитування

Бельгія висунула вимоги щодо використання російських активів для фінансування позики Україні

Залужний: Я не визнаю жодних ідей проведення виборів під час війни

"Слуга народу" підтримала кандидатуру Бережної на посаду віце-премʼєра з гуманітарної політики - міністра культури

Зеленський обговорив із міністром фінансів Данії продовження оборонної співпраці

Різні версії документів про санкції проти Порошенка опубліковані на сайтах президента та РНБО, що свідчить про фальсифікацію - адвокат

Міністр промисловості Данії анонсував меморандум для залучення українських підприємств ОПК до виробництва в його країні

"Слуга народу" планує провести Раду коаліції з прем'єром 6 жовтня

Нардеп Сірко: Після перемоги партії Бабіша Україна втратила підтримку Чехії в протистоянні з РФ

Нардеп Мережко: Попри перемогу популістів на парламентських виборах у Чехії, підтримка України збережеться

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА