Інтерфакс-Україна
10:23 11.04.2014

ВР у п'ятницю заслухає інформацію про підготовку законопроекту про мови

1 хв читати

Верховна Рада України на засіданні у п'ятницю має намір заслухати звіт тимчасової спеціальної комісії з питань підготовки проекту закону про розвиток і застосування мов в Україні, а також розгляне в першому читанні кілька проектів законів і постанов.

Зокрема, на порядку денному парламенту стоїть розгляд проекту постанови про виконання Україною рішення ЄСПЛ у справі "Олександр Волков проти України" від 9 січня 2013 року авторства депутата фракції "Батьківщина" Сергія Власенка.

Також парламент у першому читанні розгляне два законопроекти про права корінних народів України, авторами яких є депутат фракції "Батьківщина" Геннадій Москаль і фракції "УДАР" Віталій Кличко, проект закону, що стосується профілактики та лікування рідкісних захворювань (автор Тетяна Бахтеєва - фракція Партії регіонів) і проект постанови про подолання наслідків вибіркового правосуддя (автор Тетяна Слюз - фракція "Батьківщина").

Крім того, в п'ятницю вранці парламентарії планують заслухати представника уряду про ситуацію з ціновою політикою у сфері ПЕК.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Чинне законодавство не дає відповіді на питання, де вибори можливі у разі припинення вогню чи завершення воєнного стану, - Айвазовська

Довіра до США і НАТО суттєво впала в Україні, до ЄС і Зеленського не змінюється, лише 9% громадян за вибори під час війни

Рада ЄС тимчасово заборонила передачу іммобілізованих активів ЦБР

МЗС Туреччини: Наголошуємо на важливості припинення атак, спрямованих проти портової інфраструктури сторін

Суд долучив до матеріалів справи про санкції проти Порошенка рішення ЄСПЛ про захист прав підсанкційних осіб

Суд долучив до матеріалів справи про санкції проти Порошенка рішення ЄСПЛ про захист прав підсанкційних осіб

Україна готова буде провести вибори при рішенні питань безпеки, фінансування та реалізації виборчого права – Подоляк

Стратегія нацбезпеки США націлена на економпартнерство та процвітання для досягнення миру та майбутнього України – посол

Питання проведення виборів потребує серйозного обговорення за участі всіх гілок влади – перший віцеспікер Ради Корнієнко

Розмови про вибори можливі лише після припинення вогню, заявляють в партії "Удар"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА