Інтерфакс-Україна
20:03 15.04.2014

Тимошенко створила Загальнонародний рух опору проти російської агресії

2 хв читати

Кандидат у президенти України, лідерка партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко оголосила про створення Загальнонародного руху опору проти російської агресії.

"Я сьогодні оголошую про створення Загальнонародного руху опору російській агресії. У кожній області, районі, місті буде створено спеціальні мобілізаційні пункти, які дадуть можливість усім охочим взяти участь у захисті країни", - сказала вона на прес-конференції в Києві у вівторок.

Ю.Тимошенко повідомила, що створено центральний штаб, який розгортатиме роботу в усій країні. Він поповнюватиметься військовими, правоохоронцями, колишніми представниками спецслужб. Штаб також керуватиме спеціальними операціями щодо захисту України від військової агресії Росії.

Крім того, вона зазначила, що українській владі вже подано кандидатури, які координуватимуть діяльність цього руху з Міноборони та Міністерством внутрішніх справ.

За її словами, перші територіальні бригади буде створено в Харківській, Запорізькій і Дніпропетровській областях.

Ю.Тимошенко також повідомила, що регіональні офіси партії "Батьківщина" знімуть партійну символіку і перетворяться на мобілізаційні пункти, до яких українці зможуть звернутися та приєднатися до руху опору.

"У нашому прес-центрі, ви бачите, знято всі ознаки того, що тут працює партія "Батьківщина", оскільки тут починає працювати Загальнонаціональний рух опору". - сказала вона.

Лідерка партії наголосила, що цей рух створюється на базі чинного законодавства, і загони територіальної оборони матимуть усі права та можливості, передбачені законом, і ніякої незаконної діяльності проводитися не буде. Крім того, такі територіальні утворення мають право використовувати зброю.

Ю.Тимошенко також повідомила про створення міжнародного фонду, який збиратиме кошти на функціонування цього руху.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

США не намагаються нав’язати Україні угоду з Росією – Рубіо

Вибори всіх гілок влади у разі "умовного миру" можуть завершитися колапсом – Арахамія

Арахамія анонсував нову стратегію партії "Слуга народу" в умовах війни та допустив, що покине політику з настанням миру

Угода буде або погана, або дуже погана, або її не буде – глава "Слуги народу" в Раді Арахамія

Порошенко закликав підтримати найменування вулиці на честь Андрія Парубія у центрі Києва

Корнієнко: в умовах війни партія "Слуга народу" має посилювати роботу на місцях і підтримку людей

"Євросолідарність" та "Голос" внесли в Раду законопроєкт про перерозподіл коштів держбюджету-2026 на ЗСУ

Українці найбільше довіряють ЗСУ, ДСНС і добровольцям, найбільша недовіра до Верховної Ради, держапарату та уряду

ЄС не має одностайності щодо фінансування України на 2026-2027рр., тому єдине рішення – "репараційна позика", яке може бути ухвалено кваліфікованою більшістю – дипломат

Навроцький: я маю відчуття, що Зеленський почав сприймати Польщу як щось само собою зрозуміле

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА