Інтерфакс-Україна
09:38 17.04.2014

У Женеві буде знайдено рішення щодо мирного вирішення конфлікту в Україні - глава МЗС Польщі

1 хв читати

Міністр закордонних справ Польщі Радослав Сікорський впевнений, що на переговорах в Женеві щодо Україні буде знайдено рішення конфлікту без ескалації ситуації.

"Під час зустрічі США, ЄС, Україна і Росія, яка відбудеться в четвер у Женеві, західний світ не продасть Україну", - сказав глава польського МЗС каналу Polsat News.

На його переконання, Захід хоче вирішити конфлікт без ескалації, це добре, а не погано".

"Це може здатися слабкістю. Однак, необхідно дати партнерові можливість вийти з омани", - наголосив Р.Сікорський.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Фракція "Слуга народу" у понеділок розгляне кадрові питання, заслухає кандидатів на посади міністрів - Палійчук

Порошенко закликав дати правову оцінку діяльності підпільних "шкіл руского міра"

Більшість українців вважають, що Європа серйозно допомагає Україні, і не довіряють США – опитування

Глави МЗС України та Чехії домовилися "перегорнути сторінку нещодавніх обмінів заявами" та посилити політичний діалог на рівні міністерств

Фон дер Ляєн про мету засідання Коаліції охочих у Парижі: надати Україні надійні гарантії безпеки

Кадрові ротації мають дати імпульс позитивним змінам у сфері безпеки та оборони - Чернєв

Зеленський обговорив з Макроном постачання ракет для ППО та дипломатичні кроки

Заява лідерів ЄС та Великої Британії: Безпека в Арктиці має бути досягнута союзниками по НАТО із дотриманням принципів Статуту ООН

Кадрові ротації Рада розгляне на наступному пленарному тижні - Железняк

Представниця президента не прийшла на суд по санкціях проти Порошенка, політик заявив про затягування процесу

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА