Інтерфакс-Україна
12:39 17.04.2014

Тимошенко: Якщо женевська зустріч закінчиться нічим, своє слово скаже український народ

2 хв читати
Тимошенко: Якщо женевська зустріч закінчиться нічим, своє слово скаже український народ

Екс-прем'єр-міністр України, лідерка ВО "Батьківщина" Юлія Тимошенко заявляє, що якщо під час чотиристоронньої зустрічі з українського питання в Женеві не буде знайдено рішення щодо стабілізації ситуації в країні, то своє слово скаже український народ.

Про це йдеться у зверненні Ю.Тимошенко до учасників міжнародної зустрічі представників України, ЄС, США та РФ, поширеному прес-службою ВО "Батьківщина".

"Усі українські громадяни очікують від женевської зустрічі досягнення твердих міжнародних домовленостей щодо припинення Росією військового та економічного тиску на Україну, припинення неоголошеної війни нового типу проти нашої держави, зокрема, в південно-східних регіонах", - вважає Ю.Тимошенко.

"Якщо не буде знайдено рішення, своє слово скаже український народ. Українці готові зі зброєю в руках захищати свою землю. Але Україна не хоче війни – слід докласти всіх необхідних зусиль заради її припинення", - наголошує політик.

Ю.Тимошенко також відзначає кілька моментів, які, на її думку, не можуть бути предметом переговорів. Вона переконана, що на порядку денному не можуть бути питання конституційного ладу, адміністративно-територіального устрою України, проведення президентських виборів 25 травня.

Також не можна обговорювати, на думку Ю.Тимошенко, зовнішньополітичний курс України - "його самостійне визначення належить до найважливіших прерогатив українського народу".

"На порядку денному вашої зустрічі стоїть не лише доля України. На кону – доля всієї світової архітектури безпеки і миру, яка існувала після завершення Другої світової війни", - нагадує Ю.Тимошенко.

ОСТАННЄ

Кличко обговорив з міністром оборони Естонії збільшення підтримки ЗСУ, які захищають Європу

Порошенко привіз дрони на фронт для Тетяни Чорновол, яка може стати нардепом, та для інших бригад на півдні

Атаки РФ на американське підприємство в Україні та Польщу залишились без належної відповіді – Келлог

Порошенко обговорив з Сікорським власні розробки в сфері ОПК

Сікорський поки не бачить підстав для розриву дипвідносин з РФ

МЗС Чехії викликає російського посла для пояснень

Петиція за присвоєння Парубію звання Героя України набрала 25 тисяч голосів

Порошенко обговорив з головою комітету Європарламенту підтримку українського ОПК та використання російських активів

Відносна більшість українців за демократію, але під час війни тяжіють до наявності сильного лідера, – соцопитування КМІС

Європарламент схвалив резолюцію щодо звітів Єврокомісії за 2023-24 роки про прогрес України в реформах – Порошенко

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА