16:15 18.04.2014

У Женеві офіційний Київ пішов на компроміс у питаннях конституційної реформи та амністії протестувальників - в.о. голови МЗС України

1 хв читати

На переговорах у Женеві українська сторона пішла на компроміс у питаннях проведення конституційної реформи та амністії протестувальників у східних регіонах країни, повідомив в.о. міністра закордонних справ України Андрій Дещиця.

"Ми говорили про те, що починаємо обговорювати конституційну реформу із залученням великої кількості бажаючих, зокрема і представників різних регіонів, на чому наполягали російські партнери", - сказав А.Дещиця на брифінгу в п'ятницю, відповідаючи на запитання журналістів, чим поступилася Україна під час цих переговорів.

За його словами, українська сторона пішла назустріч у питанні амністії проросійських активістів у східних регіонах.

"Друге питання - це питання амністії. Ми погодилися провести амністію для тих, хто добровільно здасть зброю або вийде з тих будівель, які були захоплені", - сказав А.Дещиця.

Він також додав, що, виходячи з цих домовленостей, спочатку люди мають здати зброю і звільнити будівлі, і лише потім до них буде застосована амністія.

Відповідаючи на уточнювальне запитання журналістів, чим пожертвувала Росія, А.Дещиця сказав: "На що пішла Росія, про це потрібно запитати в самої Росії".

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА