Інтерфакс-Україна
15:23 23.04.2014

Суд переніс на день розгляд позову Мін'юсту про заборону на території України партій "Русское единство" і "Русский блок"

2 хв читати
Суд переніс на день розгляд позову Мін'юсту про заборону на території України партій "Русское единство" і "Русский блок"

Окружний адміністративний суд Києва переніс на 24 квітня розгляд позову Міністерства юстиції України до політичної партії "Руська єдність", яку очолює прем'єр самопроголошеної республіки Крим Сергій Аксьонов, про заборону діяльності цієї політичної сили на території України.

Як передає кореспондент агентства "Інтерфакс-Україна", засідання суду було перенесено на 16.00 четверга у зв'язку з тим, що представник позивача, заступник міністра юстиції України Ганна Онищенко доповнила скаргу висловлюваннями С.Аксьонова, зробленими в останні кілька тижнів.

Після цього суд ухвалив рішення надати час відповідачу ознайомитися з доповненим позовом.

Крім того, у середу Окружний адміністративний суд Києва розглядав ще один позов Мін'юсту до політичної партії "Русский блок", в якому потрібно заборонити діяльність цієї політичної сили на території України у зв'язку з тим, що вона порушує Конституцію і закони України, її діяльність спрямована проти принципу територіальної цілісності і суверенітету України, розпалює міжнаціональну, расову та міжрелігійну ворожнечу.

Суд на своєму засіданні в середу ухвалив рішення надати відповідачу додатковий час для ознайомлення з матеріалами справи, засідання продовжиться 24 квітня о 8.15.

Як повідомлялося, 5 березня Шевченківський районний суд міста Києва задовольнив клопотання органів досудового слідства про затримання С.Аксьонова, призначеного Верховною Радою Автономної Республіки Крим прем'єром автономії. Щодо С.Аксьонова розслідується кримінальне провадження за ч.1 ст. 109 Кримінального кодексу України (дії, спрямовані на насильницьку зміну чи повалення конституційного ладу або на захоплення державної влади).

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Для моніторингу виконанням можливих домовленостей України та РФ щодо припинення ударів по енергоінфраструктурі необхідно створити новий орган - Фріз

Сплати до бюджету Києва за результатами аукціонів Prozorro.Продажі збільшились у 30 разів – член бюджетної комісії

Порошенко закликав Зеленського провести зустріч з лідерами парламентських фракцій

Спецпосланець Трампа вважає, що перемир'я в Україні можна домогтися за кілька тижнів

Єврокомісія представила Білу книгу з пропозиціями щодо зміцнення оборони Європи та підтримки України

Д.Кулеба: Трампу поки що не вдалося домогтися повного припинення вогню через небажання Путіна, і жоден спорт не зможе цього змінити

Економісти, політологи та експерти заявляють про фіаско миротворчих зусиль Трампа після розмови з Путіним

РФ дурить США, щоб зняти санкції та відкрити прохід своєму флоту в Чорне море, - нардеп Сірко

Путін зухвало відкинув пропозицію Трампа про припинення вогню - Мережко

Європейські топдипломати закликають ЄС прискорити можливість членства України

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА