Інтерфакс-Україна
10:41 25.04.2014

Дії РФ повністю перекреслили женевські домовленості - Турчинов

1 хв читати
Дії РФ повністю перекреслили женевські домовленості - Турчинов

Дії Російської Федерації повністю перекреслили домовленості, досягнуті в Женеві, заявив голова Верховної Ради, в.о. президента України Олександр Турчинов під час зустрічі з головою Комітету з питань збройних сил Сенату США Карлом Левіним у четвер.

Як повідомляє прес-служба в.о. глави держави, О.Турчинов зазначив, що позиція Росії є викликом не лише для України, але і для всього цивілізованого світу. "Ми будемо протистояти цим діям, будемо захищати наших людей... Сотні тисяч українців готові захищати свою державу", - заявив він.

У свою чергу, К.Левын заявив, що "народ США підтримує дії української влади, спрямовані на єдність і територіальну цілісність держави". "Ми знайдемо рішення, щоб протидіяти агресивним планам Російської Федерації", - додав він.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ЄС може відключити 20 російських банків від SWIFT, а граничну ціну на нафту знизити до $45 – ЗМІ

Трамп підписав низку указів щодо розвитку ядерної енергетики та науки в США – Білий дім

Україна хотіла б, аби до зустрічі Зеленського з Путіним долучився Трамп

Відмова РФ від участі у переговорах у Ватикані свідчить про неготовність Москви до миру – нардеп Фріз

"Євросолідарність" зареєструвала законопроєкт про персональну відповідальність членів РНБО за незаконні рішення щодо санкцій

Бажання РФ створити "буферну зону" це крок до нової ескалації - член комітету Ради з питань нацбезбеки

Трамп запропонував ввести мито в 50% на товари з ЄС

Вибори в Україні стануть оптимальним варіантом для підписання мирної угоди - Лавров

МЗС України: Заяви Путіна щодо "буферної зони" доводять наочно, що саме Росія є перешкодою для мирних зусиль

Раді пропонують дозволити нардепам обіймати посади членів Кабміну

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА