Інтерфакс-Україна
18:18 13.05.2014

Київ очікує участі представника ОБСЄ Ішінгера в першому круглому столі національної єдності в середу - МЗС

2 хв читати
Київ очікує участі представника ОБСЄ Ішінгера в першому круглому столі національної єдності в середу - МЗС

Українська сторона запросила представника ОБСЄ Вольфганга Ішінгера для участі в першому загальноукраїнському круглому столі національної єдності, запланованому 14 травня у Верховній Раді.

"Його запрошено на завтра, і, за попередньою інформацією, він планує взяти участь у цьому заході", - повідомив агентству "Інтерфакс-Україна" директор департаменту інформаційної політики МЗС Євген Перебийніс у вівторок.

За його словами, українська сторона вітає участь В.Ішінгера як співкоординатора національного круглого столу. "Ми вітаємо участь у цьому круглому столі посла В.Ішінгера як співкоординатора. Другий співкоординатор буде від української сторони", - зазначив дипломат, коментуючи роль німецького дипломата в процесі врегулювання ситуації в Україні.

Він також уточнив, що В.Ішінгер не є посередником у переговорах, як про це писали деякі ЗМІ. "У зв'язку з деякими повідомленнями в ЗМІ про те, що у нього статус посередника в переговорах, я хотів би уточнити, що йдеться саме про статус співкоординатора круглого столу", - зазначив Є.Перебийніс.

Як відомо, перший загальноукраїнський круглий стіл національної єдності відбудеться в середу, 14 травня, у Верховній Раді. До участі в роботі круглого столу запрошено першого та другого президентів України Леоніда Кравчука та Леоніда Кучму, прем'єр-міністра Арсенія Яценюка та членів уряду, народних депутатів, кандидатів у президенти України, голів обласних адміністрацій і голів обласних рад, представників органів місцевого самоврядування, учених, представників релігійних організацій, бізнес-кіл, громадських і міжнародних організацій, громадських діячів.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Трамп: Сподіваємося, що Іран швидко "сяде за стіл переговорів"

Порошенко обговорив з Мартою Кос шляхи прискорення євроінтеграції України

Гарантії безпеки від США та ЄС відкриють шанс на мир - заступник голови фракції "Батьківщина"

Рада ЄС на тижні може затвердити регламент використання EUR90 млрд для України – Порошенко після зустрічі з Кубіліусом

Порошенко в штаб-квартирі НАТО назвав ЗСУ опорою трансатлантичної безпеки

Голова комітету Ради Мережко сумнівається у результативності переговорів з РФ

Президент Тайваню щодо України: Будь-яка допомога агресору або порушення ембарго та правил експортного контролю є неприйнятними

Донеччина в обмін на $800 млрд та гарантії безпеки від США та Європи – ЗМІ

Дорожня карта ЄС передбачає прискорений вступ України до 2027 року – Орбан

Макрон запропонував Трампу провести засідання G7 за участі РФ та України, Рютте підніме українську тему в Давосі

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА