Інтерфакс-Україна
09:30 14.05.2014

Нинішня влада не готова чути критику, про що свідчить відсутність у списку запрошених на круглий стіл Ющенка - прес-секретар політика

2 хв читати
Нинішня влада не готова чути критику, про що свідчить відсутність у списку запрошених на круглий стіл Ющенка - прес-секретар політика

Проведення загальнонаціонального круглого столу є єдиним дієвим демократичним механізмом вирішення нинішньої ситуації, але відсутність у списку запрошених третього президента України Віктора Ющенка може свідчити про неготовність влади почути справедливу критику, зазначає прес-секретар політика Ірина Ванникова.

"Ініціативу проведення загальнонаціонального круглого столу в поточній надзвичайній політичній ситуації можна лише вітати як єдиний дієвий демократичний механізм її вирішення. Однак дивує, що до кола запрошених згідно з рішенням в. о. президента України та голови Верховної Ради Олександра Турчинова не включили третього президента України Віктора Ющенка", - сказала І.Ванникова у вівторок.

За словами І.Ванникової, виключення В.Ющенка із списку запрошених на круглий стіл може свідчити про те, що його ініціатори "поставили свої персональні політичні інтереси та зведення рахунків вище за інтереси порятунку країни", і виглядає це так, що "політики не готові почути правду й аргументовані оцінки своїх прорахунків".

"Дії української влади не можна оцінити як ефективні. Після Майдану людей обурює безпорадність політиків, які не готові реалізувати ті можливості, що нині з'явилися у країни. Усі бачать, що влада здала Крим і готова здати східні області", - сказала прес-секретар політика.

І.Ванникова також нагадала, що В.Ющенко під час президентської каденції ключовим завданням вважав консолідацію української нації та просування європейського зовнішньополітичного курсу.

Прес-секретар політика також зазначила, що протягом політичної кризи, яка розпочалася в листопаді 2013 року, В.Ющенко неодноразово виступав із пропозиціями вирішення ситуації політичним шляхом, повернення до європейського курсу та прискорення втілення його цілей, "а найголовніше - об'єднання української нації перед лицем російської окупації".

Вона нагадала позицію В.Ющенка, який неодноразово попереджав про імперські плани Росії та давав чіткі рекомендації протидії.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Стратегія нацбезпеки США націлена на економпартнерство та процвітання для досягнення миру та майбутнього України – посол

Питання проведення виборів потребує серйозного обговорення за участі всіх гілок влади – перший віцеспікер Ради Корнієнко

Розмови про вибори можливі лише після припинення вогню, заявляють в партії "Удар"

Україна підготує відповіді щодо політичних та юридичних викликів виборів під час воєнного стану

Поспіх із виборами може поставити під сумнів їх легітимність - нардеп

Верховна Рада продовжує роботу над законопроєктом про Державну ветеранську патронатну службу – Тарасенко

Для виборів потрібно безпекові умови, перемир'я і завершення воєнного стану - думки експертів та політиків

У ХАМАС погодяться скласти зброю в Газі тільки після створення палестинської держави

Унаслідок корупційного скандалу рейтинги Зеленського та його партії знизились приблизно на 4% – U electoral data Project

У мирних переговорах необхідно повернутися до пропозиції щодо припинення вогню — Мережко

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА