Інтерфакс-Україна
14:19 16.05.2014

Наступний круглий стіл щодо ситуації в Україні відбудеться у суботу в Харкові - Кошулинський

1 хв читати

Загальноукраїнський круглий стіл національної єдності відбудеться в суботу в Харкові, повідомив віце-спікер Руслан Кошулинський.

"Завтра. Харків. 12 годин", - сказав він журналістам після засідання в парламенті в п'ятницю, відповідаючи на запитання, коли і де відбудеться наступний круглий стіл.

15 травня, після завершення першого круглого столу, перший президент України (1991-1994) Леонід Кравчук заявив, що проведення наступного загальнонаціонального круглого столу національної єдності заплановано на суботу в Донецьку.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Маршалок Сейму Польщі запропонував Зеленському допомогу з виборами – ЗМІ

США не намагаються нав’язати Україні угоду з Росією – Рубіо

Вибори всіх гілок влади у разі "умовного миру" можуть завершитися колапсом – Арахамія

Арахамія анонсував нову стратегію партії "Слуга народу" в умовах війни та допустив, що покине політику з настанням миру

Угода буде або погана, або дуже погана, або її не буде – глава "Слуги народу" в Раді Арахамія

Порошенко закликав підтримати найменування вулиці на честь Андрія Парубія у центрі Києва

Корнієнко: в умовах війни партія "Слуга народу" має посилювати роботу на місцях і підтримку людей

"Євросолідарність" та "Голос" внесли в Раду законопроєкт про перерозподіл коштів держбюджету-2026 на ЗСУ

Українці найбільше довіряють ЗСУ, ДСНС і добровольцям, найбільша недовіра до Верховної Ради, держапарату та уряду

ЄС не має одностайності щодо фінансування України на 2026-2027рр., тому єдине рішення – "репараційна позика", яке може бути ухвалено кваліфікованою більшістю – дипломат

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА