Інтерфакс-Україна
13:10 02.06.2014

Засідання Ради РФ-НАТО - можливість обговорити ситуацію в Україні, зазначають в альянсі

1 хв читати
Засідання Ради РФ-НАТО - можливість обговорити ситуацію в Україні, зазначають в альянсі

Засідання Ради Росія-НАТО, скликане у понеділок на прохання російського постпреда при НАТО Олександра Грушка, і Північноатлантичний альянс розглядає його як важливу можливість обговорити серед 29 країн ситуацію в Україні, повідомила на брифінгу представник НАТО Оана Лунгеску.

Вона нагадала відому позицію НАТО щодо ролі Росії в українській кризі, зазначила, що, перервавши практичне співробітництво з Росією, альянс вирішив залишити відкритим канал дипломатичного спілкування в рамках РНР.

"Умовою для відновлення практичного співробітництва з Росією є виконання Росією всіх вимог НАТО і міжнародного співтовариства, а саме деескалації кризи навколо України, припинення дестабілізації цієї країни, значне і контрольоване відведення російських військ від українського кордону", - заявила вона.

Відповідаючи на запитання "Інтерфаксу" про можливу реакцію генерального секретаря НАТО на підсумки засідання РНР (прес-конференції, заяви тощо), вона сказала: "Це залежатиме від результатів дискусії".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У Нідерландах відкрилися виборчі дільниці на дострокових виборах у парламент

Порошенко закликав зупинити транзит російської нафти через "Дружбу"

Кличко: У Страсбурзі підписали меморандум щодо впровадження Громадських асамблей у містах України

Кличко запросив до України моніторингову місію Ради Європи щодо тиску на органи самоврядування

Україна пропонує ЄС надання їй статус спостерігача у процесі реформування Спільної аграрної політики Євросоюзу - Качка

Міністерства оборони України та Великої Британії домовилися про спільне виробництво дронів-перехоплювачів - Умєров

Мелоні на засіданні Коаліції охочих наголосила на важливості єдності Європи та США

Зеленський: Тиск на російську нафту – це інструмент для закінчення війни

Питання використання заморожених актививів РФ має бути вирішено до Святвечора – прем’єр-міністерка Данії

Україна та партнери не шукають способу, як зупинити війну без США – Зеленський

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА