Інтерфакс-Україна
12:58 05.06.2014

Кличко склав присягу мера Києва

1 хв читати
Кличко склав присягу мера Києва

Лідер партії "УДАР" Віталій Кличко в четвер склав присягу міського голови Києва.

"Я, Віталій Кличко, вступаючи на посаду київського міського голови, присягаюся: усвідомлюючи свою високу відповідальність, вірно служитиму громаді Києва та народу України, неухильно дотримуватися Конституції та законів України, охоронятиму права і свободи, законні інтереси громадян, сумлінно виконуватиму свої посадові обов'язки", - зачитав присягу з трибуни Київради В.Кличко.

Він також пообіцяв створювати умови для комфортного життя киян, а також зробити все, щоб Київ став сучасною європейською столицею.

У своїй промові В.Кличко також заявив, що в столиці України буде змінено всю систему влади, з тим, щоб вона стала прозорою і доступною для киян.

Також він пообіцяв боротися з корупцією. "Я заявляю: в Києві оголошено нульову терпимість до корупції", - наголосив новообраний мер.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ЄС має бути готовий разом із Вашингтоном запровадити мита проти покупців російської нафти - глава Мінфіну США

Народна депутатка з "Європейської солідарності" ініціює відкликання Мережка з посади голови комітету з питань зовнішньої політики

В КМДА стверджують: голова КМВА Ткаченко не відповідає на пропозиції щодо проблеми з перепустками на комендантську годину

Порошенко: єдиним прийнятним результатом переговорів має стати безумовне припинення вогню

"Європейська Солідарність" закликала спікера Ради негайно обговорити ситуацію на фронті на погоджувальній раді - співголова фракції

Міністр закордонних справ Чехії: На майбутніх парламентських виборах чеська нація проголосує за українську

Віртуальна зустріч коаліції охочих пройде в середу

Раді пропонують внести зміни до Виборчого кодексу щодо оскарження відкликання депутатів місцевих рад

Саміт Трампа і Путіна в п’ятницю має призвести до припинення вогню – глава МЗС Франції

Туск: нагнітання напруги у стосунках України та Польщі – це путінський сценарій

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА