Урочистості з нагоди інавгурації Порошенка відбудуться у ВР та на Софійській площі

Урочисті заходи з нагоди вступу на посаду новообраного президента України Петра Порошенка відбудуться у Верховній Раді і на Софійській площі в суботу, 7 червня.
Як повідомляє в четвер прес-служба глави держави, у суботу, о 10.00 у Верховній Раді відбудеться урочисте засідання, присвячене складенню присяги Українському народові новообраним президентом України.
Представники ЗМІ зможуть спостерігати за заходом на Площі Конституції з боку Маріїнського палацу.
Урочисте засідання транслюватимуть у прямому ефірі Національної телекомпанії України та телеканалу "Рада".
Об 11.00 на Софійській площі відбудеться церемонія представлення командуючих видами Збройних сил України та урочистого підняття Прапора президента України. Церемонію транслюватиме Національна телекомпанія України.
На всі заходи допускатимуть одну знімальну групу від телеканалу і по одному журналісту і фотокореспондентові від інших редакцій ЗМІ.
Акредитацію представників ЗМІ здійснює управління прес-служби адміністрації президента.
На позачергових виборах президента 25 травня П.Порошенко набрав у першому турі 54,7% голосів виборців.