Інтерфакс-Україна
17:51 06.06.2014

Участь в інавгурації президента України підтвердили 56 іноземних делегацій - МЗС

1 хв читати
Участь в інавгурації президента України підтвердили 56 іноземних делегацій - МЗС

Станом на вечір п'ятниці свою участь на інавгурації новообраного президента України Петра Порошенка 7 червня підтвердили 56 іноземних делегацій, повідомляє Міністерство закордонних справ України.

"Станом на цю хвилину участь в інавгурації підтвердили 56 делегацій від іноземних держав та міжнародних делегацій", - повідомив агентству "Інтерфакс-Україна" директор департаменту інформаційної політики МЗС Євген Перебийніс.

За його словами, як мінімум 23 іноземні делегації будуть на рівні глав держав, урядів, парламентів і керівників міжнародних організацій. Крім того, частина делегацій будуть представлені на рівні віце-прем'єр-міністрів і міністрів закордонних справ.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ЄС скликає екстрену зустріч у відповідь на тарифний удар Трампа, лідери вимагають жорстких заходів

Кличко заявив про наростання тоталітарних тенденцій в Україні

Конференція URC2025 в Римі продемонструвала високий рівень підтримки України - Зеленський

Партія "ГОЛОС" заявляє про "політичну розправу" над Шабуніним

Рубіо про зустріч Трампа та Сі: "Я думаю, що шанси високі"

Трамп про черговий удар по Україні: Я знаю. Ви побачите, що відбуватиметься далі

Україна цінує діалог з Мінкультури Польщі для деполітизації питання вшанування пам’яті жертв Волинської трагедії - Точицький

МЗС України не відомо про "новий підхід" РФ до врегулювання війни в Україні, про який повідомив Рубіо після зустрічі з Лавровим

Раді пропонують змінити виборче законодавство з урахуванням сучасних викликів

Європартнери почали формування фонду зменшення ризиків для ВДЕ в Україні з першого внеску від ЄС в EUR180 млн – ЄБРР з URC-2025

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА