Інтерфакс-Україна
14:51 17.06.2014

Посол ЄС відзначає неефективність витрачання коштів, виділених раніше Україні на зміцнення кордону

1 хв читати
Посол ЄС відзначає неефективність витрачання коштів, виділених раніше Україні на зміцнення кордону

Українська влада неефективно витратили десятки мільйонів євро, які Європейський Союз раніше надав для зміцнення державного кордону, заявив посол ЄС в Україні Ян Томбінський.

"Що стосується кордону з Росією. Ми, як ЄС, надали десятки мільйонів євро, щоб допомогти українським прикордонникам. Що ми зараз отримуємо - українські прикордонники просять гроші, щоб купити все. А куди ж поділися ті гроші, які давав ЄС?", - сказав Я.Томб і нський на 4-му національному експертному форумі "Від революції до нової країни" у вівторок у Києві.

За його словами, у зв'язку з цим Україні потрібно розібратися з корупцією та запровадити прозорість у процес витрачання цих коштів, "адже раніше ці кошти використовувалися неефективно".

Крім того, Я.Томбінський повідомив, що європейські лідери констатують неправомірні дії Росії щодо України.

"Це примушує західні країни, ЄС, переглянути відносини з Росією. У нас будуть нові засоби для впливу на відносини з Росією", - наголосив посол.

Він також розповів, що ЄС зробив висновки з нинішньої кризи між Україною і Росією і тому повернеться до питання створення європейських збройних сил.

"Ми думаємо, що будемо розвивати військове співробітництво між країнами ЄС", - сказав Я.Томбінський.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Членом фракції "Голос" може стати політолог Давидюк замість Рущишина

Посол ЄС в Україні: поговорили з генпрокурором про необхідність незалежного функціонування НАБУ та САП

"Євросолідарність" вимагає від уряду призначити головою БЕБ переможця конкурсу Цивінського - Геращенко

Сенатори Шахін та Грем видали заяву із закликом до України продовжувати боротьбу з корупцією

УЗАГАЛЬНЕННЯ: Закон щодо НАБУ/САП набув чинності, західні політики заявляють про загрози для євроінтеграції; географія протестів шириться; Зеленський анонсує новий законопроєкт з нормами для незалежності антикорупційних інституцій

Качка обговорив з експертним середовищем ситуацію довкола НАБУ та САП і пошук оптимальних рішень для євроінтеграції України

Порошенко стверджує, що отримав від Держфінмоніторингу замість підстав для введення санкцій публікацію, яку розміщував у себе Портнов

Метою прийняття закону про НАБУ\САП є руйнування руху України в Європейський Союз, переконаний Порошенко

Єрмак і Ердоган обговорили необхідність зустрічі на рівні лідерів України, США та РФ

Політики та громадські діячі заявляють про загрози для євроінтеграції, який несе законопроєкт щодо НАБУ і САП

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА