Інтерфакс-Україна
16:14 17.06.2014

Кернес повернувся до Харкова

1 хв читати
Кернес повернувся до Харкова

Міський голова Харкова Геннадій Кернес повернувся в місто після проходження лікування в Ізраїлі.

Як передає кореспондент агентства "Інтерфакс-Україна", о 15.40 Г.Кернеса на інвалідному візку вивезли на сходинки термінала аеропорту "Харків". Люди, які зібралися перед аеропортом, вітали його оплесками і криками "Кернес".

Г.Кернес подякував людям, а також лікарям, які його лікували.

Він зазначив, що ще залишаються проблеми з ногами. "Але я обіцяю всім, що я однозначно ходитиму, тому що у мене є таке бажання", - наголосив він.

Мер міста також додав, що не боїться тих, хто намагався його вбити.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Білий дім припинив фінансування "Радіо Свобода"

Нав'язувати Україні відмову від євроатлантичного курсу ніхто не має права - Чернєв

Угорська нація очікує від ЄС об'єднання, але без України, – Орбан

Партія "Європейська солідарність" заявляє про скасування раніше підписаного відрядження Порошенка до Брюсселя

ЗАЕС є проблемою як для російської, так і для української сторони – Зеленський

Питання територій після припинення вогню дасть можливість закінчити війну, але Україна не визнає окуповані райони російськими – Зеленський

Трамп поговорив з Путіним, заявляє про тисячі українських військових в російському оточенні, яким попросив зберегти життя

Вимоги Путіна щодо перемир'я це умови для знищення України - Мережко

Половина українців проти відмови від територій "за жодних обставин" - КМІС

США обговорювали з Україною питання контролю над територією, однією з електростанцій та членство в НАТО

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА