Інтерфакс-Україна
14:44 04.07.2014

Команда Кличка має намір затвердити новий Генплан Києва вже нинішньої осені

1 хв читати
Команда Кличка має намір затвердити новий Генплан Києва вже нинішньої осені

Новий Генеральний план Києва буде затверджено восени, прогнозує секретар Київської міської ради Олексій Резніков.

"На сьогоднішній день завершується розробка Генерального плану, він вже пройшов багато погоджень. Обіцяти точну дату я не готовий, але проведені консультації свідчать про те, що у нас є шанс у вересні вийти на затвердження Генплану", - заявив він на брифінгу в п'ятницю.

За словами О.Резнікова, новий Генплан столиці розробляється вже багато років.

"Його немає вже стільки років, і тому відбувається хаотична забудова, хаотична видача дозволів. Позиція наша зрозуміла - мінімум 30 років наперед ми маємо знати, як розвиватиметься місто", - зазначив він.

О.Резніков наголосив, що "Києву потрібен Генплан, який буде як конституція міста, яка не дозволятиме будь-кому, навіть новому керівнику, який прийде через 5-10 років продавати землю, бо йому так захотілося".

Він також заявив, що під час нинішньої каденції Київради "жодного просто продажу землі, за що ми критикували наших попередніх колег, не буде взагалі".

За його словами, у сфері землекористування Київрада буде передусім продовжувати договори оренди, щоб забезпечити надходження від землі до міського бюджету, а також оформляти передання землі у власність громадянам, що подали відповідні документи багато років тому.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У Нідерландах відкрилися виборчі дільниці на дострокових виборах у парламент

Порошенко закликав зупинити транзит російської нафти через "Дружбу"

Кличко: У Страсбурзі підписали меморандум щодо впровадження Громадських асамблей у містах України

Кличко запросив до України моніторингову місію Ради Європи щодо тиску на органи самоврядування

Україна пропонує ЄС надання їй статус спостерігача у процесі реформування Спільної аграрної політики Євросоюзу - Качка

США очікують від Угорщини відмови від нафти РФ і закликають Китай тиснути на Москву – посол США при НАТО

Міністерства оборони України та Великої Британії домовилися про спільне виробництво дронів-перехоплювачів - Умєров

Мелоні на засіданні Коаліції охочих наголосила на важливості єдності Європи та США

Зеленський: Тиск на російську нафту – це інструмент для закінчення війни

Питання використання заморожених актививів РФ має бути вирішено до Святвечора – прем’єр-міністерка Данії

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА