Інтерфакс-Україна
17:49 07.07.2014

Порошенко наголошує на важливості розробки спеціального мовлення для Донбасу

2 хв читати
Порошенко наголошує на важливості розробки спеціального мовлення для Донбасу

Президент України Петро Порошенко в понеділок провів зустріч із новопризначеними членами Нацради з питань телебачення і радіомовлення, під час якої наголосив на важливості інформаційної безпеки в сучасних умовах - повідомляє прес-служба глави держави.

"Ми всі розуміємо, що сьогодні триває війна за нашу незалежність. Саме тому, затвердивши "четвірку" представників парламенту в Нацраду, Верховна Рада ухвалила дуже відповідальне рішення. Цей вибір є важливим, приємно, що до Нацради прийшли професіонали, які добре знають потреби галузі й відповідально ставляться до завдань, які має розв’язувати держава", - наголосив під час зустрічі П.Порошенко.

Він зазначив, що попередній склад Нацради був символом корупції, цензури, тиску на ЗМІ, тому перед його новим складом стоять складні завдання. "І якщо в умовах миру головне для Нацради - забезпечення принципів демократії, свободи слова, закріплення європейських цінностей у телерадіопросторі, то нині на перший план вийшли питання інформаційної безпеки", - цитує прес-служба слова П.Порошенка.

Глава держави висловив упевненість, що нова Нацрада в найкоротший термін зможе довести свій авторитет суспільству, й наголосив, що цей орган має обстоювати жорстку позицію у сфері інформаційної безпеки, оскільки проти України працює "надзвичайно добре розроблена пропагандистська машина". "Населення Донбасу потребує правдивої інформації про Україну", - зазначив президент.

З огляду на це глава держави вважає важливою розробку програми спеціального інформаційного мовлення для Донбасу. За його словами, не можна допустити спотворення фактів в інформуванні подій у Луганській та Донецькій областях.

За інформацією прес-служби, у зустрічі взяли участь семеро членів Нацради питань телебачення і радіомовлення: троє призначених у понеділок президентом і четверо обраних парламентом 4 липня.

Як повідомлялося, в понеділок президент змінив свою частину квоти складу Нацради з телерадіомовленню. Він звільнив Любов Бакаленко, Володимира Манжосова й Ларису Мудрак з посади членів Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення. Іншими указами П.Порошенко призначив Владислава Севрюкова, Григорія Шверка і Юрія Артеменка членами Нацради з питань телебачення і радіомовлення.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Батьківщина" закликає створити коаліцію та уряд національної єдності - Тимошенко

Мелоні наголосила на важливості "зближення поглядів" між Європою та США для миру в Україні

"Євросолідарність" продовжить блокування трибуни на засіданні Ради – співголова фракції

Переговори між США та Україною в неділю були зосереджені на питанні нових фактичних кордонів – ЗМІ

МЗС: Україна не здійснює жодних дій проти Казахстану, всі зусилля спрямовані на відсіч російської агресії

МЗС Казахстану висловило протест після удару по нафтовому терміналу РФ у Чорному морі

Кличко назвав п’ять ключових дій для зміцнення довіри та авторитету України

Відставка голови Офісу президента не повинна стати імітацією змін - Фріз

Єврокомісія про відставку Єрмака: Ми бачили новини, стежимо за ситуацією

"Євросолідарність" вимагає негайного скликання засідання Верховної Ради

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА