Інтерфакс-Україна
16:28 08.07.2014

В Україні немає імунітету у жодної політсили чи громадської організації - Мін’юст

1 хв читати

Жодній політичній силі не гарантується захист від закриття, якщо та порушує закони України, заявив міністр юстиції Павло Петренко.

''У нас немає імунітету для будь-якої громадської організації чи політичної сили, якщо ця сила порушує закони України, закликає до повалення конституційного ладу або зміни територіальної цілісності, а також якщо підтримує терористичні організації та сепаратистів", - сказав П.Петренко на брифінгу у вівторок.

Він пояснив, що Мін’юст готує відповідні позови за наявності доказової бази, яку формують відповідні органи у рамках розслідувань.

Як повідомлялося, Мін’юст подав до суду позов про ліквідацію Комуністичної партії України у зв'язку з численними фактами порушення чинного законодавства. За словами П.Петренка, доказова база нараховує 129 листів, а також відео- та аудіоматеріали.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Вибори всіх гілок влади у разі "умовного миру" можуть завершитися колапсом – Арахамія

Арахамія анонсував нову стратегію партії "Слуга народу" в умовах війни та допустив, що покине політику з настанням миру

Угода буде або погана, або дуже погана, або її не буде – глава "Слуги народу" в Раді Арахамія

Порошенко закликав підтримати найменування вулиці на честь Андрія Парубія у центрі Києва

Корнієнко: в умовах війни партія "Слуга народу" має посилювати роботу на місцях і підтримку людей

"Євросолідарність" та "Голос" внесли в Раду законопроєкт про перерозподіл коштів держбюджету-2026 на ЗСУ

Українці найбільше довіряють ЗСУ, ДСНС і добровольцям, найбільша недовіра до Верховної Ради, держапарату та уряду

ЄС не має одностайності щодо фінансування України на 2026-2027рр., тому єдине рішення – "репараційна позика", яке може бути ухвалено кваліфікованою більшістю – дипломат

Навроцький: я маю відчуття, що Зеленський почав сприймати Польщу як щось само собою зрозуміле

Ердоган застеріг РФ і Україну від атак у Чорному морі

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА