Інтерфакс-Україна
10:20 09.07.2014

У новій Україні не повинно залишитися політичних сил, які працюють на знищення своєї країни, - Турчинов

1 хв читати
У новій Україні не повинно залишитися політичних сил, які працюють на знищення своєї країни, - Турчинов

Голова Верховної Ради України прокоментував позов, який Міністерство юстиції направило до Окружного адміністративного суду Києва про заборону діяльності Комуністичної партії України, повідомляє прес-служба Верховної Ради.

"У новій Україні не повинно залишитись політичних сил, які ненавидять власний народ, підтримують окупантів та працюють на знищення своєї країни", - йдеться в повідомленні, поширеному в середу вранці.

Як зазначає, О.Турчинов подякував Міністерству юстиції за виконання доручення, яке він дав під час пам'ятних заходів у Биківні з підготовки позову до суду про заборону КПУ на основі матеріалів, зібраних СБУ та ГПУ стосовно співпраці комуністів із членами НЗФ та інших неконституційних дій.

"Сподіваюся, що суд прийме справедливе рішення і покладе край в Україні такому небезпечному рудименту тоталітаризму, як Комуністична партія та комуністична ідеологія", - заявив О.Турчинов.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У ХАМАС погодяться скласти зброю в Газі тільки після створення палестинської держави

Унаслідок корупційного скандалу рейтинги Зеленського та його партії знизились приблизно на 4% – U electoral data Project

У мирних переговорах необхідно повернутися до пропозиції щодо припинення вогню — Мережко

Туск звернувся до США після публікації безпекової стратегії

Порошенко привітав ЗСУ і закликав владу всі можливі ресурси спрямовувати на потреби оборони

"Євросолідарність" закликала Зеленського ветувати держбюджет-2026 рік, щоб підняти виплати військовим

Кличко заявив про політичний тиск і переслідування місцевої влади столиці

Сибіга заявив про суттєвий прогрес у питанні використання заморожених російських активів

Глава МЗС Італії вважає участь в ініціативі PURL "передчасною"

Україна отримала запрошення від американської сторони відвідати США найближчим часом для продовження переговорів - Сибіга

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА