Інтерфакс-Україна
12:44 17.07.2014

Яценюк заявляє, що залишається прибічнником переговорів із врегулювання ситуації на сході в женевському форматі

1 хв читати
Яценюк заявляє, що залишається прибічнником переговорів із врегулювання ситуації на сході в женевському форматі

Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк заявляє, що залишається прибічником переговорів із врегулюванню ситуації на сході в женевському форматі.

"Що стосується подальшого формату переговорів - я був, є і залишаюся прибічником переговорів виключно в женевському форматі, що передбачають чотиристоронні переговори на рівні ЄС, який представляють усі країни-члени ЄС, США, РФ і України", - сказав він, відкриваючи засідання уряду в четвер.

Голова Кабінету Міністрів України закликав до припинення військових дій: "Годі вже, Володимире Володимировичу (президент Росії Володимир Путін - ІФ), треба припиняти війну, треба припиняти підтримувати бандитів, сепаратистів".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Євроінтеграційні реформи мають посідати провідне місце в порядку денному нового уряду - голова комітету Ради

Порошенко розцінив заяви Свириденко та Проніна щодо підстав запровадження санкцій проти нього як свідчення їх фальсифікацій

Порошенко вважає неконституційним голосування за прем’єра в Раді через відсутність коаліції

В уряді Свириденко буде два нових міністри і віцепрем'єр, ще троє урядовців змінять міністерства

Свириденко про Шмигаля: У нього можна було вчитися не лише як у керівника, а й як у людини

Відставка уряду суперечить закону "Про правовий режим воєнного стану" і підважує легітимність наступного складу Кабміну - Порошенко

Порошенко розкритикував зміни в держбюджет перед заміною уряду і передачу 8 млрд грн з бюджету Києва в Резервний фонд

Нардеп Буймістер увійшла до фракції “Батьківщина”

Сенат США гальмує розгляд пакета санкцій проти Росії – ЗМІ

Орбан закликає ЄС ввести санкції проти України

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА