Інтерфакс-Україна
18:29 22.07.2014

Олексія Філатова призначено заступником голови Адміністрації президента України - указ

1 хв читати
Олексія Філатова призначено заступником голови Адміністрації президента України - указ

Президент України Петро Порошенко своїм указом призначив Олексія Філатова заступником голови Адміністрації президента.

"Призначити Філатова Олексія Валерійовича заступником голови Адміністрації президента України", - йдеться в тексті указу, оприлюдненому на сайті глави Української держави у вівторок.

О.Філатов - партнер юридичної фірми "Василь Кісіль і партнери", керівник практик: вирішення спорів; інтелектуальна власність.

Згідно з інформацією, оприлюдненою на сайті фірми "Василь Кісіль і партнери", О.Філатов спеціалізується на міжнародному та національному арбітражному та судовому процесі, приділяючи особливу увагу інвестиційним, корпоративним і комерційним спорам, а також має істотний досвід вирішення спорів у банківській сфері.

"Очолюючи практику вирішення спорів ЮФ "Василь Кісіль і партнери", О.Філатов керує командою юристів, яка веде більшість судових і арбітражних справ фірми", - зазначено в інформації.

Арбітражні справи, в яких О.Філатов представляв клієнтів, розглядали Арбітражний інститут Торгової палати Стокгольма (SСС), Лондонський міжнародний арбітражний суд (LCIA), а також за регламентами МТП, UNCITRAL, МКАС при ТПП України та МКАС при ТПП РФ.

О.Філатов також регулярно бере участь як експерт або радник з українського права в міжнародних арбітражних і судових процесах. Його досвід включає участь у процесах у Високому суді правосуддя в Лондоні, судах Швейцарії та Кіпру.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Раді пропонують ухвалити новий закон "Про політичні партії"

Чинне законодавство не дає відповіді на питання, де вибори можливі у разі припинення вогню чи завершення воєнного стану, - Айвазовська

Довіра до США і НАТО суттєво впала в Україні, до ЄС і Зеленського не змінюється, лише 9% громадян за вибори під час війни

Рада ЄС тимчасово заборонила передачу іммобілізованих активів ЦБР

МЗС Туреччини: Наголошуємо на важливості припинення атак, спрямованих проти портової інфраструктури сторін

Суд долучив до матеріалів справи про санкції проти Порошенка рішення ЄСПЛ про захист прав підсанкційних осіб

Суд долучив до матеріалів справи про санкції проти Порошенка рішення ЄСПЛ про захист прав підсанкційних осіб

Україна готова буде провести вибори при рішенні питань безпеки, фінансування та реалізації виборчого права – Подоляк

Стратегія нацбезпеки США націлена на економпартнерство та процвітання для досягнення миру та майбутнього України – посол

Питання проведення виборів потребує серйозного обговорення за участі всіх гілок влади – перший віцеспікер Ради Корнієнко

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА