Інтерфакс-Україна
10:21 23.07.2014

Порошенко проти введення воєнного стану в Україні, він закликає депутатів усвідомлювати наслідки такого рішення

2 хв читати
Порошенко проти введення воєнного стану в Україні, він закликає депутатів усвідомлювати наслідки такого рішення

Президент України Петро Порошенко виступає проти введення воєнного стану в країні, повідомляє прес-служба глави держави.

"Під час зустрічі з представниками депутатських фракцій і груп глава держави наголосив: "Закликаючи владу до ухвалення рішення про введення воєнного стану, народні депутати мають усвідомлювати наслідки для країни такого рішення. Сьогодні навіть одне необережне слово здатне потягнути за собою великі наслідки", - йдеться в повідомленні.

Як зазначено в повідомленні, П.Порошенко наголосив, що Україна сьогодні вже перебуває в стані бойових дій та має захищати свою територію. Для цього необхідна боєздатна армія та відповідне її забезпечення, це неможливо під час воєнного стану.

"У воєнному стані заборонено постачання зброї, продукції подвійного призначення, а нам треба виграти війну", - наголосив президент.

Так само під час воєнного стану стає неможливою підтримка держави міжнародними фінансовими інститутами, додав він.

"Країнам у стані війни МВФ не дає грошей. Про це ніхто не думає, коли ставить сьогодні питання про воєнний стан", - наводить слова П.Порошенка його прес-служба.

Глава держави також звернув увагу на те, що під час воєнних дій захищена законом не лише сторона, яка зазнала агресії, а й країна-агресор.

"Воєнний стан – це ситуація, коли є протилежна сторона. І та сторона, з якою ми воюємо, має відповідні права. Її можуть підтримувати, в тому числі й інші держави, вона захищена міжнародним правом", - сказав президент.

Водночас П.Порошенко зазначив, що сьогодні влада сконцентрувала зусилля на визнанні світом так званих Луганської та Донецької народних республік - терористичними організаціями.

"Ми наполегливо працюємо над тим, щоби всі, хто сьогодні вбиває українських солдат і українських цивільних, були визнані терористами, а фінансова чи будь-яка інша допомога терористам - злочином проти людства", - заявив глава держави.

ОСТАННЄ

Україна "на 90%" погодилась з мирною пропозицією США, якщо те саме не зробить РФ, Трамп може вийти з переговорів – ЗМІ

Прем’єр Канади назвав Китай головною загрозою для країни та закликав до протидії зовнішньому втручанню

Понад 40% американців схвалюють Трампа як президента США - опитування

В Подільському та Святошинському районах Києва планується демонтувати по 400 МАФів – мер

США хочуть забезпечити повне припинення вогню в Україні протягом кількох тижнів – ЗМІ

Рубіо: США мають "просто піти далі" у разі неможливості завершення війни, яку розпочала Росія

Швеція планує профінансувати інноваційні напрями в сфері оборони, перелік обговорюється

Глава МЗС Франції вважає зустрічі в Парижі 17 квітня "дипломатичним успіхом Франції"

Переговори між США та Іраном про атом перебувають на "вирішальній стадії"

Центральна влада чинить тиск на місцеве самоврядування - Кличко

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА