Інтерфакс-Україна
12:21 24.07.2014

Українські комуністи оскаржуватимуть у судах розпуск фракції у ВР

1 хв читати
Українські комуністи оскаржуватимуть у судах розпуск фракції у ВР

Представники розпущеної фракції Комуністичної партії України мають намір оскаржити у Конституційному суді рішення парламенту про розпуск фракції КПУ.

"Ми будемо оскаржувати в Конституційному Суді це рішення", - сказала народний депутат України Ольга Левченко (колишня фракція Комуністичної партії України).

Народний депутат зазначила, що "ми нічого доброго не очікуємо від сьогоднішнього суду, ви знаєте, що проходить окружний суд".

О.Левченко також зазначила, що якщо в Україні не задовольнять їхню апеляційну скаргу, то представники КПУ мають намір звертатися до європейських судів.

"Так, ми будемо подавати на апеляцію. Якщо в Україні це не проходить, ... далі будемо подавати в європейські суди. А в Європі не прийнято боротьба з інакомисленням, вони підтримають нас, тому що у них це не прийнято, у них існують всі точки зору - праві, ліві, комуністи, демократи, ліберали - всі", - наголосила О.Левченко.

ОСТАННЄ

Удар по американському заводу в Україні свідчить, що Путін не хоче припинення війни - Порошенко

Моббс про територіальні вимоги РФ: Міжнародне право не може бути скасоване агресією

Кличко закликав Бундестаг посилити допомогу Україні

Зеленський: Я був би задоволений, якби вибори вже були

Рубіо, Віткофф і Венс увійдуть у коодинаційну групу зі сторони США щодо підготовки зустрічі з РФ – Зеленський

Регламентний комітет рекомендував Раді відсторонити Безуглу від участі у пленарному засіданні

Науседа: Литва готова залучити миротворчі війська та спорядження в межах мандату Сейму

Климпуш-Цинцадзе звертатиметься до регламентного комітету через дії Стефанчука

Мелоні пропонує надати Україні колективні гарантії безпеки, але відмовити у фактичному вступі до НАТО

Порошенко в ефірі MSNBC: мета Путіна – розколоти захід, він не збирається зупиняти війну

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА